Presunúť na hlavný obsah

3 efektívne cviky na paže: Porazte gravitáciu a urobte z nedokonalostí prednosti

Fitness

Pevné ruky, ktoré vyniknú v tričkách či v tielkach nemajú len modelky. Prekonajte gravitáciu a spevnite si ruky týmito jednoduchými cvikmi.

Kritická partia

Krásne vyšportované, no stále ženské paže sú snom asi každej z nás. No nie nereálnym. So správnymi cvikmi viete zmeniť nedostatky na prednosti. Venujte rukám zvýšenú pozornosť a už o pár týždňov sa môžete tešiť krásne vyrysovaným rukám, ktoré budete chcieť hrdo ukazovať v krátkych tričkách. 

Prečítajte si: Cvičebný plán 3v1 s posilňovacou gumou: Vaše najproblematickejšie partie sa po tomto rýchlo rozplynú

Dôležité je uvedomiť si, že bez správnych pomôcok ďaleko nezájdete. V tomto prípade potrebujete dve menšie činky do rúk a jednu gumu na cvičenie. Aby vám to išlo lepšie, pokojne pozvite kamarátku a pomôžte si navzájom. Inšpiráciu vám opäť ponúkame od nášho obľúbeného modelkovského dua - Josephine Skriver a Jasmine Tookes. Anjelici značky Victoria´s Secret si pre fanúšikov pripravili hneď niekoľko krátkych videí, vďaka ktorými pochopíte, že takto vytvarované ruky môžete mať bez väčšej námahy aj vy.

Vyskúšajte: VIDEO: Skúste cviky na tip-top guľatý zadoček: Bez drepov sa to nezaobíde, no predtým si odpovedzte na túto otázku

Nezabúdajte však aj na pravidelnosť. Ak túžite po čo najskoršom efekte, pustite sa do cvičenia každý deň. Tieto cviky zahrňte do svojej fitness rutiny, alebo sa sústreďte niekoľko dní len práve na ruky. Už po 14-tich dňoch budete pozorovať prvé viditeľnejšie zmeny, po mesiaci sa vaše ruky môžu zmeniť na nepoznanie. Aby vás cviky nenudili, nezabúdajte ich obmieňať a pridávať vždy niečo nové. Veľmi efektívna je napríklad joga. Už len desať pozdravov slnka spolu s týmito tromi cvikmi efektívne upravia vaše ovísajúce svalstvo na rukách a vy tak veľmi hravo oklamete gravitáciu. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: 5 cvikov, ktoré vám vypnú brucho a vylepšia postavu: Pneumatika po nich bude len miznúť

VIDEO: 3 efektívne cviky, ako spevniť paže z pohodlia domova

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

- Najčítanejšie -