Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Deň so supermodelkou Danielou Peštovou: Takto vyzerala pred desiatkami rokov, no stále nemá konkurenciu

Modeling

Jedna z najznámejších supermodeliek 90. rokov, ktorá si drží status profesionálnej modelky dodnes. Ako vyzerá americký deň s Danielou Peštovou, sledujte v krátkej dokrútke.

Daniela Peštová patrí k najúspešnejším modelkám súčasnosti a svoju modelingovú kariéru si buduje nepretržite už roky. Napriek tomu, že začínala v 90. rokoch, je schopná v každej dekáde prispôsobiť sa a stále si pritom držať status profesionálnej topmodelky. Tak ako módna fotografia prechádza rôznymi vývojmi a z klasickej fotky, prešla digitalizáciou, podobne je to aj s modelingom. Súčasťou modelingu je dnes nielen set karta, ale aj účet na Instagrame, ktorý si modelka spravuje. Daniela sa prispôsobila aj vo sfére sociálnych médií a sleduje ju bez mála 200 tisíc fanúšikov.

Práve tam si pred pár dňami zaspomínala na klasickú fotografiu aj ona: „Vybrala se póza, cvaknulo se to a pak se na to všichni vrhli, aby se podívali, co je zapotřebí změnit. Dnes se všichni vrhnou k monitoru. To už nemá to svoje kouzlo. Polaroidy byly super!“

Čítajte viac o jej kariére: Daniela Peštová: Bola som rada, že môžem vycestovať z Československa, nepotrebovala som byť v klube vyvolených

Nedávno natočila krátku dokrútku pre prestížny časopis Allure o tom, ako vyzerá jej modelingový deň v New Yorku. Daniela nám tak dovolila nahliadnuť priamo do sveta modelingu. New York je mekkou modelingovej brandže a vďaka tomu môžete aj vy spoznať deň profesionálnej topmodelky. Dozviete sa, ako začína deň, ale aj to, ako sa vyvíjala jej modelingová kariéra. Pozrite si, ako vyzerala pred desiatkami rokov v čase, keď odštartovala svoju dráhu modelky a dostala sa do sveta.

VIDEO: Americký deň so supermodelkou Danielou Peštovou v New Yorku v spolupráci s prestížnym časopisom Allure

 

Podporuje novú generáciu modelingu

Svetoznáma supermodelka je vzorom pre mnohé nádejné modelky, ktoré k nej vzhliadajú. Ona sama ich podporuje. Daniela bola poslednou predsedkyňou poroty prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR. 

Podpora novej generácie modelingu je pre ňu prirodzenou súčasťou kariéry. Ona sama pritom neraz dokázala, že môže konkurovať mladšej generácii. Zdravý životný štýl a zodpovedný prístup k vlastnému telu z nej robí jednu z najúspešnejších a najviac obdivovaných modeliek česko-slovenskej scény, ale aj vo svete.

Neprehliadnite: Daniela Peštová očarila v kampani Victoria's Secret: S jej super postavou nemá konkurenciu ani u mladších

- Najčítanejšie -