Presunúť na hlavný obsah

Kvalita, ktorá sa dedí z generácie na generáciu: Máme pre vás skvelé tipy na krásne hračky pre malých zvedavcov

Bývanie

Hračky sú pre deti neuveriteľne dôležité. Práve pri hre totiž drobci rozvíjajú svoje jazykové a motorické schopnosti. Preto je nesmierne dôležité stimulovať tieto ich vnemy už od útleho veku. Máme pre vás skvelé tipy na skutočne nádherné kúsky, ktoré rozvíjajú hravosť a fantáziu.

Prvé bicyklovanie s ľahkosťou

Tak tejto štýlovej retro trojkolke naozaj ťažko odolať. Pevná konštrukcia z kvalitného kovu, zaistí ochranu a bezpečnú jazdu. Dieťa takouto jazdou, rozvíja jemnú detskú motoriku, skúmaním povrchov sa zase zvyšuje aj hmatová citlivosť.

Navyše sa drobec učí, ako udržať rovnováhu tela, balance, čím si v budúcnosti uľahčí jazdu na prvom bicykli. Tak smelo do toho - za nás skvelý darček, k druhým narodeninám!

Svet fantázie pretavený do reality všedných dní

Rozkošný suchý bazén v rôznych farebných variáciách s loptičkami, sa stane neuveriteľnou zábavou pre všetky deti. Okrem toho, že sa ratolesti skvele zabavia, slúži na rozvoj zmyslov a rozvíjanie zrakovo-pohybovej orientácie.

V menších deťoch prebúdza zvedavosť, väčšie motivuje k predstavivosti. Štýlová a praktická záležitosť do každej izbičky! 

Kvalita s pridanou hodnotou

Drevené hračky majú neuveriteľné množstvo výhod. Ich dizajn, materiál a nadčasovosť sľubujú, že vydržia aj naoko nevinné detské zaobchádzanie a  zahrajú sa s nimi aj nasledujúce generácie. Čaro drevenej hračky spočíva v tom, že je jednoduchá, avšak dokáže zabaviť ratolesť na dlhé hodiny. Je to tým, že si samo určuje, ako sa s ňou bude hrať. Rozvíja sa tak fantázia, tvorivosť a zručnosti.

Skvelou voľbou je detská kuchynka. Zahrajú sa s ňou rovnako dievčatká aj chlapci. Ak ste doteraz nevedeli, čím pottešiť najmenších, myslíme, že teraz v tom už budete mať jasno. 

- Najčítanejšie -