Presunúť na hlavný obsah

Tvár odhalí vašu povahu, zdravotný stav aj sklony k nevere: Toto si rozhodne na druhých všímajte

Zábava

Čítanie z tváre má svoju tradíciu a využívalo sa už v staroveku. Viete z nej usúdiť naozaj veľa. Aj to, či ide o úprimného človeka, či to s vami myslí vážne a napríklad aj to, či má sklony k nevere.

Tvar vašej tváre

Tvar našej tváre určuje základné povahové rysy a postupný charakterový vývoj. Všimli ste si napríklad, že väčšina detí má rovnakú okrúhlu tváričku a ako rastú, tak sa im mení? Áno, podpisujú sa na tom vraj aj emócie a charakter. Postupne sa im predlžuje, čo naznačuje ústup otvorenosti. 

Ľudia so širšou tvárou sú extrovertní, tí s úzkou sa radia medzi introvertov. Oválna tvár je typická pre priateľských, láskavých jedincov, štvorcová, patrí silným osobnostiam, trojuholníková intelektuálom. 

Oči 

Všeobecne platí, že čím väčšie oči človek má, tým je viac otvorený a zaujíma sa aj o šťastie iných. Úzke oči naopak mávajú uzavretí ľudia, ku ktorým je náročné nejako preniknúť. No a pokiaľ ide o farbu, hovorí sa, že modrookí ľudia bývajú citovo povrchnejší než tí s hnedými, či zelenými očami.

Nos 

Vedeli ste, že veľkosť nosa naznačuje priebojnosť svojho nositeľa? Čím väčší, tým výraznejšia osobnosť. Rovný a asymetrický nos mávajú ľudia, ktorí v živote vedia nájsť svoje miesto, poznajú svoju hodnotu a ciele.

Špicatý je charakteristický pre zvedavcov, nerovnosti na nose signalizujú veľkú a zásadnú životnú zmenu, ktorá daného človeka silno zasiahne. 

Prečítajte si: Dodajte domovu punc výnimočnosti a harmónie: Stačí zmeniť týchto pár detailov a budete sa cítiť ako v raji

Pery

Pery veľa vypovedajú o emocionálnej rovine každého človeka. Vyčítať z nich vieme dokonca aj to, ako dokáže ten druhý prejavovať lásku. Horná pera súvisí s emóciami, ktoré dávame, spodná zase s tými, ktoré prijímame.

Väčšia horná pera prezrádza človeka, ktorý by sa rozdal. Je veľmi emotívny a rodinne založený. Na druhej strane, ak má osoba po vašom boku výraznejšiu spodnú peru, je zrejme dominantná a mimoriadne márnivá. 

Uši

Podľa toho, aký má ucho tvar a ako je zahnuté sa dá určiť, či máme nejaký zdravotný problém v určitej oblasti. Vonkajšia strana zodpovedá chrbtici, vnútorná zrkadlí panvu. Ak si na ňom nahmatáte bolestivé miesta, zrejme to bude mať súvis so spomínanými časťami tela. 

Odstávajúce uši prezrádzajú citovú absenciu v detstve, veľké ušné laloky sú charakteristické pre vodcov a bohatých ľudí.

Neprehliadnite: Bytový dizajnér André Sedmák: Pri prerábaní vám postačí vymeniť tieto základné veci a máte nový domov

Brada

Brada o vás prezrádza to, akú silnú máte povahu, sebavedomie a aj schopnosť presadiť sa.Veľmi výrazná býva u vplyvných a bohatých ľudí. Naopak malá a ustupujúca je charakteristická pre tých, ktorí sú ľahko ovplyvniteľní, neistí a cítia sa utláčaní. 

Brada s priehlbinkou uprostred, odhalí jedincov, ktorí veľa predstierajú. Znamená to, že sa inak správajú na verejnosti a inak doma za zatvorenými dverami.

- Najčítanejšie -