Presunúť na hlavný obsah

3 veci, ktoré muži na ženách doslova neznášajú: Toto správanie si odpustite, inak vám utečie

Partnerské vzťahy

Môžete mať vzhľad supermodelky. Ak sa správate takto, nevydrží s vami žiadny chlap.

Hovor sama za seba!

Sebavedomé ženy muži obdivujú. Čo naopak nepreferujú, sú utiahnuté, neisté ženy, ktoré len slepo súhlasia so všetkým, čo povedia. Schopnosť vedieť sa rozhodovať, mať svoj názor a nebáť sa ho povedať aj pred mužom, nie je pre každú ženu samozrejmosťou. Ale malo by to tak byť... Chlapi by ocenili, ak by sme boli ráznejšie. „Mal som pár stretnutí so ženou, ktorej som sa vždy opýtal, kam by šla. Nikdy mi neodpovedala nič konkrétne, skôr mrmlala stále, že nevie a je to na mne. Keby to bolo len raz, tak ok, ale keď sa to zopakovala na štvrtom stretnutí, tak ma to prestávalo baviť. Ženy by mali vedieť čo chcú, nie nechať všetko na mužov. Tiež by sa nemali báť argumentovať s nami. Je predsa normálne, že sa partneri na 100% nezhodnú vo všetkom,“ prezrádza nám Marek (30).

Neprehliadnite: Priateľ pre mňa nevedel urobiť jednu podstatnú vec. Pre niekoho to je maličkosť, pre mňa dôvod na rozchod

Nebuď chlap!

Samozrejme, nikto nečaká, že každá z nás bude mať prejav ako rokmi ostrieľaná redaktorka hlavného spravodajstva či rádiový moderátor... Ale pravdou je, že od určitého veku sa muži sústreďujú aj na iné prednosti žien, ako len vzhľad. Utvrdil nás v tom aj Jakub: „Vždy mi záleží na tom, aký ma žena prejav. Darmo bude vyzerať ako z časopisu, keď sa nevie vyjadrovať. Žena má byť predsa nežná, nie ako chlap, ktorý práve vyšiel z dedinskej krčmi. Nemám rád vulgárne ženy, ženy, ktoré na všetko stále nadávajú. Rovnako tak je dôležité, ako sa spravajú k okoliu. Najviac ma dokáže prekvapiť, ak stretne žena nejakú kamarátku, správa sa ku nej neskutočne milo a potom, v momente, ako sa otočí, ju začne ohovárať. To je detinské. A takú partenrku rozhodne nehľadám."

Ži v realite, nie na Instagrame!

Aj sociálne siete vedia narobiť paseku. Preto veľký pozor na to, čo pridávate na svoje profily. „Keď sa zoznámim s nejakou ženou, ako prvé si pozriem jej Instagram. V dnešnej dobe sa tak najľahšie viem dozvedieť, čo sa jej páči, ako sa prezentuje na verejnosti. Ak tam má hlúpe fotky, stovky motivačných citátov pod fotkami v bikinách a iné nezmyselnosti, dokáže to veľmi ovplyvniť môj postoj k nej.“ Zveril sa nám Ondrej (26). Zároveň dodal, že aj pravidelná aktivita na Instagrame ho na ženách neláka. Stories každý deň neuznáva. Vraj to uberá na súkromí.

Prečítajte si: Dnešné dvadsiatky sú úplne niekde inde: Muži prezradili, aké sexuálne praktiky na nich použili, aby si získali ich pozornosť

 

- Najčítanejšie -