Presunúť na hlavný obsah

V túžbe udržať si partnera sú ženy schopné a ochotné urobiť čokoľvek: Často idú na hranu logiky a zdravého rozumu

Partnerské vzťahy

Ak žena skutočne miluje, je to vždy veľmi intenzívne. A so všetkým. No a pre milovaného partnera je ochotná mnohokrát urobiť čokoľvek. Dokonca aj veci, ktoré sú nepochopiteľné.

Hoci sa vám môže na prvý pohľad zdať, že ide o maličkosti, predsa len sú veci, ktorých by sme sa v živote nemali vzdávať, ani ich robiť pre niekoho iného. Dokonca ani v prípade, ak je za tým LÁSKA. Čo všetko sme však pre muža svojich snov schopné urobiť? 

Nenechajte si ujsť: Krásny chlap vás nepodvedie, aj keď si to myslíte: Najväčší neverníci bývajú paradoxne títo

Meníme svoj vzhľad

Ak sa rozhodnete zmeniť zásadne svoj vzhľad len preto, lebo to od vás partner vyžaduje, zrejme nebude vo vašom vzťahu niečo v poriadku. Samozrejme, nerátajú sa drobnosti. Avšak ak neustále počúvate nejakú kritiku na svoju adresu, nič dobré to neveští. Veď sa len nad tým zamyslite, nezaľúbil sa váš vyvolený práve do osoby, ktorú vidíte v zrkadle? Tak prečo by ste sa mali meniť? 

Tolerujeme porovnávanie

Počúvate z úst svojej polovičky neustále: ”Ale moja mama to robila takto a bolo to super, moja ex do tej polievky dávala toto a bolo to lepšie…” Je vám to notoricky známe? Tak potom máte problém. V žiadnom prípade sa nenechávajte porovnávať so ženami v jeho živote. Ste jedinečná a nikto by vás nemal chcieť pretvoriť na obraz niekoho iného. Porovnávanie s nami robí totiž len jediné. Vedie k úzkosti a depresii. A potom veru vo vzťahu netúži zrejme nikto z nás. 

Vzdávame sa kontaktov s ľuďmi, ktorých máme radi len pre to, že on to vidí inak

Ako dlho ste už neboli u rodičov len preto, že na to nebol podľa vášho partnera vhodný čas? Vždy ste mali totiž iný program. Niektorí muži jednoducho svoje svokry, či budúce svokry nemusia. Ok, to môžete akceptovať, nikdy však nezanedbávajte svoju rodinu len preto, že sa ju vášmu partnerovi nechce navštevovať. Toto treba podchytiť ešte na začiatku a jasne si zadefinovať pravidlá. 

Čítajte tiež: Tieto znamenia tvoria najharmonickejšie dvojice: Ste po boku toho správneho?

Porušujeme vlastné zásady

Ak má váš partner v niečom iný pohľad na život ako vy, je to samozrejme v poriadku. V žiadnom prípade by však od vás nemal vyžadovať, aby ste menili svoje zaužívane konvencie a veci, ktorým veríte. Ak máte určité zásady držte sa ich, nech sa deje čokoľvek. 

Zriekame sa svojich snov

Nech už snívate o dome so záhradou, milánskom fashion weeku, či dovolenke v Tanzánii, no váš drahý sa z toho len vysmieva, stopnite ho. Každý máme nárok na vlastné túžby a sny. Človek, ktorý vás miluje, by vás mal vo vašich predstavách podporiť, nie zahŕňať vás posmeškami. Na to nezabúdajte. 

- Najčítanejšie -