Presunúť na hlavný obsah

Kárované košele ako hit jesene: S čím ich kombinovať, aby ste zažiarili?

Móda

Károvaná košeľa je jednoducho nestarnúca klasika. Vyzerá skvele v množstve outfitov aj dĺžkach. V akej kombinácii sa však hodí najviac k vášmu typu postavy, či farbe vlasov? Áno, aj na to sa treba zamerať.

Jesenná klasika, ktorá nikdy nesklame

Kárované košele sa mnohým spájajú v prvom momente s anglickým vidiekom. No dávno to tak už nie je. Stali sa veľkým hitom jesenných a zimných mesiacov. Vládnu nielen prehliadkovým mólam, ale aj uliciam. Rozhodne tento prvok zakomponujte do svojho šatníka. Platí však niekoľko zásad, ktorých by ste sa mali držať.

Tmavovláskam pristane najmä červeno-čierna kombinácia, modro-čierna, či odtiene oranžovej. Naopak blondínkam sa skvele hodia odtiene zelenej, ružovej a sivej.

Nebojte sa kombinovať v tomto prípade aj viacero vzorov - napríklad káro a kohútí vzor, či drobné pásiky. Hoci sa to nezdá, vyzerá to skvele, ak zvolíte správne odtiene jednotlivých kúskov. 

Pokiaľ máte plnšie tvary a krivky, voľte midi dĺžku pod zadok, útlejším ženám pristane aj dĺžka do pása, či tzv. šatové varianty. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Využiteľná, zábavná, trendy a prispôsobivá

Veľkou výhodou tohto vzoru je, že je skvele kombinovateľný a využiteľný. Ak je potrebné, dotvoríte ním elegantný, či športový look. Okrem košieľ sa nosia vo veľkom aj kárované šály, kabáty, ruksaky, či svetre. 

Popustite uzdu fantázii a siahnite po takomto kúsku. Rozhodne sa do neho oplatí viac investovať, lebo je ideálnym prvkom do kapsulového šatníka.

Teda ak zvolíte kvalitný materiál. Káro je jednoducho nesmrteľné, nadčasové a maximálne trendy.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

- Najčítanejšie -