Presunúť na hlavný obsah

Ako je to možné? Daniela Peštová vystúpila v kampani Victoria's Secret po 23 rokoch, takmer sa však nezmenila

Slovenské celebrity

Jednej z najznámejších českých modeliek sa dostalo v roku 1997 obrovskej pocty. Ako prvá česká modelka totiž dostala príležitosť predvádzať na azda najznámejšej prehliadke spodného prádla a nepochybne sa tak stala ikonou.

Daniela Peštová odštartovala kariéru modelky pomerne neskoro. V čase, keď vyhrala modelingovú súťaž, ktorá jej takmer okamžite priniesla kontrakty v Paríži a neskôr aj v Spojených štátoch, mala už 19 rokov. Napriek tomu, že bola ešte stále adolescentkou, však mala oveľa mladšiu konkurenciu. S modelingom totiž začínajú chlapci a dievčatá už od 14-tich rokoch. 

Aj keď sa môže zdať, že Daniela stratila zopár rokov a veľa tým vymeškala, opak je pravdou. Zažila totiž raketový štart - už krátko po príchode do New Yorku sa jej totiž otvorili dvere modelingového sveta dokorán. Sympatická Češka sa dostala na titulné stránky tých najznámejších svetových časopisov, akými sú Sports Illustrated, Vogue, Elle, GQ či Cosmpolitan. Jedným z jej najväčších úspechov však nepochybne bolo to, že sa stala prvým česko-slovenským anjelikom pre značku Victoriu's Secret. Pre modelky je táto ponuka práce hotová výhra v lotérii, na slávne mólo sa totiž dostávajú len tie najlepšie a najúspešnejšie modelky. Aby toho však nebolo málo, Daniele sa nielenže podarilo prejsť s anjelskými krídlami pred zrakom ľudí z celého sveta, ale zároveň mala o rok na to oblečenú najdrahšiu podprsenku kolekcie. Jej hodnota bola vyčíslená na 5 miliónov dolárov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa #DF (@mrs_francoo),

Prečítajte si: Soňa Müllerová v 59 rokoch svojím výzorom popiera zákony prírody: A to ste ešte nevideli jej mladistvú mamu

Žiari aj po rokoch

Aj keď spolupráca so známou značkou po niekoľkých rokoch skončila a Daniela sa pustila do ďalších projektov, zdá sa, že sa so svojím šarmom zapísala do pamäte Victoria's Secret. Inak totiž ťažko vysvetliť to, prečo si ju módni velikáni vybrali za modelku aj po rokoch - a to napriek tomu, že nedávno oslávila neuveriteľných 50 rokov. Našim skromným tipom je, že za to nemôže len krása, ktorú si Daniela zázračným spôsobom udržuje, ale zároveň aj jej pozitívna energia a vystupovanie, vďaka ktorým je každému v jej spoločnosti jednoducho príjemne., Nevieme, ako to táto bohyňa s troma deťmi robí, no do vrecka kľudne schová aj mladšie kolegyne a dokonca možno aj svoje mladšie ja. Čo myslíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa RIOT (@90sriot),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<a data-cke-saved-href="https://www.instagram.com/p/CCQ6ObxhY2D/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" href="https://www.instagram.com/p/CCQ6ObxhY2D/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_blank/a>

Príspevok, ktorý zdieľa @angelvsbr (@angelvsbr),

- Najčítanejšie -