Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Madonna opäť šokuje. Bola znásilnená, no nenahlásila to. Teraz o tom ide točiť film

Zahraničné celebrity

Známa speváčka sa po viac ako 40-tich rokoch rozhodla prezradiť bolestivé tajomstvo zo svojej minulosti. Ako to však pre ňu býva typické, urobila to opäť netradičným spôsobom.

Už od začiatku svojej kariéry nemala popová diva problémy so svojou nahotou či sexuálnym životom. V čase, keď mala za sebou niekoľko fotení aktov, bola pre verejnosť známa ako celebrita, ktorá rada provokuje. Okrem toho, že rada nosila na svojich výstupeniach vyzývavé kostýmy, pustila fanúšikov do svojho súkromia o čosi bližšie. V roku 1992 vydala knihu s názvom Sex, v ktorej sa rozhodla opísať niekoľko sexuálnych praktík, ktoré sama praktizovala. Kniha vyvolala veľký rozruch, nakoľko sa v nej zároveň spomenila niekoľko slávnych tvárí. Nehovoriac o tom, že obsahovala aj samotné fotografie v chúlostivých polohách, na ktorých sa objavovala známa speváčka. Niektoré z nich mali nádych sadomasochizmu. 

Nahotou a otvoreným sexuálnym životom sa Madonna rada prezentuje až do dnešného dňa, a to napriek tomu, že len nedávno oslávila 62 rokov. Na jej sociálne siete pribúda čoraz viac chúlostivých fotografií, ktoré ľudí čoraz viac poburujú. Zdá sa, že Madonna si z toho ťažkú hlavu nerobí - v konečnom dôsledku to berie tak, ako v minulosti. Každého však prekvapil fakt, ktorý sa verejnosť dozvedela len nedávno. Popová speváčka totiž priznala, že bola v minulosti sexuálne zneužívaná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa CJLove (@cjlove1981),

 

Ťažké začiatky

Madonna v rozhovore pre Harper's Bazaar priznala, že jej kariéra rozhodne nezačala rozprávkovo. Musela si totiž prejsť ťažkými udalosťami, ktoré z nej spravili osobnosť, akou je teraz. „New York zo začiatku nebol tým, čo som si predstavovala. Neprivítali ma tu s otvorenou náručou, prvé roky som mala pocit, akoby mi niekto držal zbraň pri hlave,'' prezradila pre magazín. Ako príklad uviedla hneď traumatizujúcu spomienku. „Vláčili ma s nožom za chrbtom na strechu, kde ma neskôr znásilnili,'' uvádza Madonna s tým, že mala pocit, že si za to môže sama. „Nestalo sa to nikde na ulici, bola tá moja hlúpa priateľskosť, rozprávať sa s hocikým a pýtať sa. Potrebovala som peniaze pretože som navštevovala hodiny tanca, dvere tam boli zatvorené a ja som si potrebovala zavolať, načo som nemala drobné,'' opisovala smutnú udalosť speváčka. V tom sa jej ponúkol zatiaľ pre verejnosť neznámy muž. „Bol veľmi priateľský a povedal mi, že ma nechá zavolať z domu, že býva blízko, čomu som sa potešila,'' rozrozprávala sa Madonna pre jeden z podcastov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna),

Prečítajte si: Speváčka Britney Spears sa chce vydať a mať deti. Jej otec jej to však zakazuje

To, ako to bolo ďalej, sa rozhodla nechať si pre film. V týchto dňoch totiž natáča životopisný film o sebe. Ako avizovala na sociálnej sieti, film bude obsahovať aj túto scénu. „Nechcem napísať žiadnu s*ačku! Ale ani nemusím. Pravda vás oslobodí a zároveň vie byť tak zraňujúca,'' napísala prostredníctvom svojho oficiálneho účtu. Na otázku, prečo o tomto znásilnení nerozprávala skôr a prečo ho zároveň nenahlásila polícii odpovedala, že sa hanbila. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že obete znásilnenia si musia prejsť bolestivým procesom ešte niekoľkokrát - pred políciou či súdom.„Bolo mi povedané, že ak chcem vzniesť obvinenie a nechať sa ošetriť, budem musieť ísť pred súd, kde sa budú pýtať na všetky osobné otázky. Bola som už zneužitá, tak prečo o tom hovoriť? Nie, jednoducho to za to nestojí. Je to príliš ponižujúce,'' opísala svoje vtedajšie pocity. Zdá sa však, že názor po rokoch zmenila.

- Najčítanejšie -