Presunúť na hlavný obsah

Jesenná romantika, štýlové kostýmy a silná ženská hrdinka: Tieto tri Netflix filmy by ste mali mať na checkliste

Móda

Ak patríte medzi milovníčky romantiky a zároveň módy, určite si cez víkend pozrite tieto filmy. Netflix opäť okrem zábavy, romantiky, nehy, pokory, prináša aj dávku fashion, ktorá nikdy nesklame.

Midnight at the Magnolia

Táto nová romantická komédia je niečo, čo si rozhodne pozrite. Nič náročné, no humor, vtipné situácie, romantika aj prekvapenia je niečo, o čo v tomto filme nie je núdza. Ak sa chcete pobaviť, zasmiať a zasnívať, hovoríme "áno."

Dvaja kamoši, pracujúci v rádiu sa rozhodnú pred poslucháčmi predstierať svoj vzťah. Chcú dopriať fanúšikom trochu romantiky a prilákať si nových sledovateľov. To, či to sa ich scénka s love story zmení na realitu, si už budete musieť pozrieť sami.

Mohlo by vás zaujímať: Zábavné, poctivé, dramatické, dojemné a hudobné. Také sú Bábovky. Pozrite si malú ochutnávku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hannah Gordon (@hannah_mariag),

Rebecca

Prerobená gotická klasika Alfreda Hitchcocka je niečo, čo si buď zamilujete od prvej sekundy alebo nie. Naivné dievča sa zaľúbi do zámožného vdovca, absolútne bezhlavo a čisto. Avšak jej chorobná žiarlivosť a posadnutosť ženou, ktorá mohla byť krajšia, noblesnejšia, atraktívnejšia, je niečo, čo postupne začne odkrývať desivé tajomstvá.

Zápletka psychologického filmu Rebecca je rovnako silná ako kostýmy. Elegancia, noblesa, láska, nenávisť aj napätie. To všetko tu nájdete. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa REBECCA (@rebeccanetflixfilm),

Dash & Lily

Ak si chcete v dnešnej dobe, v ktorej je akosi viac negatívnych správ ako sme boli zvyknutí, príjemne oddýchnuť, zrelaxovať a úplne vypnúť, tento komediálny seriál je na to ako stvorený. Príjemná oddychovka, Dash & Lily, dokáže rozosmiať aj dojať zároveň.

Romantika, Vianoce a vianočný New York je skvelá kombinácia. K tomu pohár horúceho čaju, či červeného vína a idylický večer je na svete. Preneste sa do sveta kúziel, kde život prináša na záver happyend, ktorý teraz naozaj treba, no nie? 

Neprehliadnite: Všetko vraj bolo len naoko. Prečo v Amerike upadá jedna z najpopulárnejších šou The Ellen DeGeneres Show?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dash&Lily (@dashandlilyy),

- Najčítanejšie -