Presunúť na hlavný obsah

Zabudnite na nich. Ako zistiť, kedy o vás chlap nemá záujem?

Partnerské vzťahy

Zrejme každej z nás sa stalo, že sa ocitla vo vzťahu, ktorý jej nedával toľko, koľko očakávala. Hlavnou príčinou často býva to, že vás partner neberie rovnako, ako vy jeho... ako sa tomu vyvarovať?

Nepredstavil vás priateľom a rodine

Samozrejme, nemyslíme to tak, že hneď po prvých spoločných stretnutiach by ste mali spoznať jeho najbližších. To, že o vás však vedia jeho kamaráti, je základ. Nemusíte sa s nimi hneď stretávať a podnikať spoločné aktivity, no ak to s vami muž myslí vážne a vie si s vami predstaviť minimálne blízku budúcnosť, nebude pred vami skrývať také veci, akými sú jeho priatelia a okruh známych. Na začiatok stačí, keď ich spomína po mene, všetko by malo prirodzene pokračovať samo. V prípade, že  ste sa však ani po mesiacoch stretávania nespoznali s nikým z jeho priateľov a už vôbec nie z rodiny, zaraďte spiatočku. Takýto muž vás totiž nepredstavuje svojím blízkym z jasného dôvodu - nie ste preňho dostatočne dôležitá.

Prečítajte si: Náš sex po rokoch strácal iskru: Táto jedna vec vám do spálne pomôže vrátiť vášeň

Ozýva sa sporadicky

Základom každého vzťahu je komunikácia. Ak je tá vaša problémová alebo vám jednoducho z nejakých dôvodov nevyhovuje, mali by ste sa zamyslieť. Viete si predstaviť, že s vami bude váš milovaný komunikovať po zvyšok života? Nehovoriac o tom, že práve prvé tri mesiace sú označované za tie najzamilovanejšie, najintenzívnejšie. V tomto období by vám váš partner mal prejavovať dvojnásobnú snahu - časom sa to totiž bude pravdepodobne znižovať. Ak sa vám už teraz ozve len raz za pár dní a zvyčajne vtedy, ak sa nudí alebo niečo potrebuje, zabudnite naňho. Má vás len ako zábavku, no určite na vás nemyslí po večeroch tak, ako vy naňho.

Neplánuje s vami budúcnosť

Bolo by absurdné a pritiahnuté za vlasy, ak by vám vaša týždenná, ale aj mesačná známosť začala rozprávať o vašich spoločných plánoch do budúcna - myslíme tým najmä životné rozhodnutia typu deti, sobáš, spoločné bývanie. Všetko má postupne svoj čas, no ak si váš partner nevie naplánovať, či s vami pôjde o mesiac na firemný večierok alebo o polroka na svadbu, značí to problém. Buď si vami nie je istý, čo môžete zmeniť len vy, alebo vás jednoducho berie ako zábavku na určité obdobie. 

Neprehliadnite: 4 najčastejšie problémy, ktoré sú zodpovedné za rozchody v moderných vzťahoch: Prečo to väčšinou napokon vzdáme?

Zaujíma sa o iné ženy

Napriek tomu, že vás váš partner miluje celý srdcom, je prirodzené, že sa z času na čas obzrie za inými ženami. Ak to však presahuje mieru normálnosti, to je ak muž prehnane komunikuje s inými ženami, prípadne sa nevzdáva prehnaného flirtu, zamyslite sa. Nielenže môžete mať po boku notorického sukničkára, je zároveň možné, že tento muž neberie vzťah tak vážne, ako vy. Častokrát sa totiž stáva, že muži vôbec netušia, v akom vážnom vzťahu sú, až pokiaľ im to žena nepovie. Pokojne sa môže stávať, že s vami trávi mnoho času, no zároveň ide na druhý deň na rande s kolegyňou s dlhými nohami.

- Najčítanejšie -