Presunúť na hlavný obsah

Čoskoro bývalá prvá dáma Ameriky Melania Trump kedysi a dnes: Od nahoty do prezidentského paláca

Zahraničné celebrity

Kontroverznú prvú dámu, aktuálne vystriedala žena na úrovni. Aká je v skutočnosti Melania Trump a čím všetkým si v živote prešla?

Keď začínala s modelingom, nebránila sa ani nahote

Tretia aktuálna žena Donalda Trumpa, Melania sa v minulosti živila ako modelka. Prešla si búrlivejším obdobím, práve počas svojej kariéry. Nafotila šteklivé zábery, nerobila jej problém nahota a odviazať sa vedela skutočne vo veľkom. Príbeh tejto Slovinky je však o niečo zaujímavejší. Ako sa obyčajné dievča, z malého mesta stalo prvou dámou Ameriky? 

So svojim mužom sa zoznámila na súkromnej párty, kde si ju vraj vyhliadol. Očarila ho a nevedel z nej strhnúť pohľad. Keď ju Donald žiadal o ruku, hodnota jej snubného prsteňa bola 1,5 milióna eur. Jej róba od Diora stála viac ako 100 tisíc eur. Na život v luxuse si zvykla pomerne rýchlo.

No a odkedy sa však jej manžel stal prezidentom USA, Melanii sa začalo hovoriť ako o jedinom najvplvynejšom poradcovi jej manžela v Bielom dome. Hoci to tak možno nevyzeralo. „Melania sa pohybuje v zákulisí, ale je neuveriteľne vplyvná. Nie je niekto, kto by vystúpil a povedal: Najmite túto osobu, tohto prepustite, ale dáva prezidentovi vedieť, čo si myslí a on berie je názory vážne,“ prezradil prezidentov hovorca Sean Spicer, pre NY Times. 

Hoci v tomto mala značné slovo, mnohí ľudia zhodujú v tom, že pre samotnú Ameriku nebola veľkým prínosom. Skôr škandály z jej minulosti zaujímali bulvár viac ako jej aktívna činnosť pre krajinu. Aktuálne ju však vystrieda dáma na úrovni, s dobrým kreditom a čistým štítom, od ktorej sa má známa Slovinka, ešte čo učiť. Aspoň tak to vídi väčšina Američanov.

Po boku Donalda Trumpa stojí už 15 rokov aj keď ich manželstvo je považované za nešťastné a vypočítavé

Hoci ich manželstvo vyzeralo na oko ideálne, opak bol pravdou. Už v čase, keď Melania čakala ich prvého spoločného potomka, si Trump užíval s inými ženami. Tie si vodil priamo do domu. Išlo zväčša o pornoherečky, s ktorými napokon udrživala aj dlhšie kontakty. 

„Pre mňa to nebolo nič moc, no on po sexe začal ochkať a chváliť, že to bolo skvelé. Popritom som sa ho pýtala na jeho ženu, ktorá len nedávno porodila. Povedal mi, že to nevadí, že ona spáva v iných miestnostiach a po sexe mi začal ukazovať aj fotky svojho novonarodeného syna,'' prezradila v knihe od Kate Bennetovej, jedna z jeho bokoviek. 

A áno, ona mu to tolerovala. Roky totiž vraj majú každý svoju spálňu a dokonca má Melania v prezidentskom dome prerobené podlažie, na ktorom bývajú upratovačky, na svoj vlastný byt, kde má Donald obmedzený prístup. 

Celé ich manželstvo tak vraj bolo len naoko. Rozvod amerického prezidenta, by totiž značne oslabil jeho pozíciu vo voľbách. Zdá sa však, že ani hranie sa na ideálnu rodinu, nepomohlo.

Neprehliadnite: Najkrajšia panovníčka sveta oslavuje 50 rokov. Pozrite sa, ako vyzerá jordánska kráľovná Rania

Prečítajte si: Manželstvo len naoko. Čo si skutočne myslí Melania Trump o svojom manželovi?

- Najčítanejšie -