Presunúť na hlavný obsah

Zatiaľ čo Jasmina stavia na prirodzenosť, jej kolegyňa skúsila extravagantnú zmenu. Pozrite sa na najnovšie účesy celebrít

Slovenské celebrity

Už malá zmena vlasov dokáže s naším výzorom urobiť divy. Vedia o tom aj naše známe tváre, a tak sa v tomto nie veľmi priaznivom období rozhodli vylepšiť svoj vzhľad. Niektorým sa to dosť podarilo, čo poviete?

Lenka Petrovičová

Bývalá súťažiaca Miss Slovensko, príležitostná modelka a súčasná partnerka Ivana Kmotríka, je už dlhší čas verná rovnakému strihu vlasov. Neznamená to však, že svoje vlasy necháva len tak, práve naopak. Pravidelne navštevuje kaderníka, aby si nechala zvýrazniť svoju krásnu gaštanovú farbu vlasov a zároveň aplikovať špeciálne prípravky, ktoré jej vlasy udržujú zdravé a lesklé. Samozrejmosťou je aj podstrihnutie, no ako priznala samotná modelka, žiadne drastické strihanie ju v blízkej dobe nečaká.  Aj keď Lenke tento strih neskutočne svedčí a podčiarkuje jej peknú tvár, misska priznala, že by si rada tentokrát nechala dlhšie vlasy.

Celeste Buckingham

Známa speváčka len nedávno avizovala, že si potrebuje oddýchnuť od šoubiznisového sveta. Vybrala sa do španielskej Madeiry, kde chce načerpať novú silu a začať od znova. Nie nadarmo sa vraví, že ak žena zmení svoj účes, je pripravená zmeniť celý svet - a tak to je zrejme aj u exotickej speváčky. Skrátenie dlhých vlasov a následne ich zmena odtieňa dodali Celeste nepochybne fresh.

Prečítajte si: Tieto mamy majú aj po pôrode telo bohyne: Výhovorky dajte bokom a pozrite sa, ako na to

Kristína Tormová

Pre o čosi dramatickejšiu zmenu sa rozhodla herečka, spisovateľka a dizajnérka Kristína Tormová. Tá sa svoje blond vlasy rozhodla zmeniť na jej takmer pôvodnú farbu. „Keď urobíš karanténne opatrenia, aby si mala ľahšiu hlavu, aby ti odrasty, ktoré prídu, boli tvojou naozajstnou farbou a aby si nemusela riešiť počas tohto čuda kaderníctvo. Dobre som urobila,'' prezradila na sociálnej sieti Kristína s tým, že farba, ktorú si zvolila, je najbližšie k jej prirodzeným vlasom. Aj keď je to pre jej fanúšikov obrovská zmena, zdá sa, že je Kristína nadmieru spokojná. A to je predsa základ!

Jasmina Alagič

Známa moderátorka vyskúšala so svojimi vlasmi už naozaj všeličo. Zatiaľ čo pred pár mesiacmi aktívne striedala krátke a následne príčeskami predĺžené vlasy, sa však momentálne so svojou korunou krásy ustálila. Na dlhodobej karanténovej dovolenke, na ktorej sa momentálne nachádza so svojím manželom Rytmusom, synom Sanelom a kamarátkou Gabrielou Drobovou, totiž stavia na prirodzenosť. Vlasy si špeciálne neupravuje a namiesto toho ich necháva pekne vlnité. A my musíme priznať, že to Jasmine azda nikdy nepristalo viac!

Neprehliadnite: Štýlová aj cez jeseň. Inšpirujte sa outfitmi nádhernej Andrey Verešovej či Dary Rolins

Ronie

Mladá slovenská speváčka je známa aj svojím osobitým, zaujímavým štýlom. Zatiaľ čo sa pred pár týždňami inšpirovala ikonou Kylie Jenner a nechala si odfarbiť predné vlasy na blond, tentokrát sa rozhodla pre väčšiu zmenu. Vlasy si totiž nechala zapliesť do štýlu afrických copíkov, ktoré vo svete poznať pod názvom box braids. Už na prvý pohľad komplikovaný účes, ktorý nepristane len tak hocikomu, je zapletaný kanekalonom, kedy sú k vlasom pridávané aj príčesky.

Diana Hágerová

Tehotná moderátorka sa na zmenu odhodlávala už dlhší čas. Prezradila ju jej kamarátka, herečka Viki Ráková. „Tak si si tie vlásky predsa len dopriala! Nádherná si s nimi,'' napísala jej k fotografii na Instagrame, na ktorej odhalila Diana svoju malú zmenu. O tom, že to bol odvážny, no nepochybne dobrý krok, zrejme nemožno pochybovať. Aj keď je Diana krásna a zaujímavá žena, musíme priznať, že ružová farba jej dodala akúsi hravosť a čaro.