Presunúť na hlavný obsah

Aj na horách a v lese môžete byť štýlová: Outfity Sloveniek, ktoré sú nielen funkčné, ale aj chic

Slovenské celebrity

Turistika sa stala najmä v období pandémie, mimoriadne populárnou. Všetci hľadáme malé miesto na únik od reality. No aj na horách môžete byť štýlová a chic.

Veronika Vágnerová 

Aktuálne sa čoraz viac z nás, vyberá počas voľna do prírody. Prečisiť si hlavu, vyvetrať sa a prísť na iné myšlienky. Aj známa kráska, Veronika Vágnerová sa vybrala mimo mesta. A táto žena je veru jasným dôkazom toho, že aj v prírode môžete byť očarujúca a štýlová. Kombinácia teplákov v pastelovom odtieni, čiernej páperky a ankle boots, je skvelou voľbou. Wau! Nádhera. 

Karolína Chomisteková

Pôvabná Karolína Chomisteková má jedno z najkrajších tiel, v našom showbiznise. No nič nie je zadarmo a šport považuje za neodmysliteľnú súčasť života. Dobíja jej "baterky" a je to pre ňu úžasný psychický detox. V aktuálnom období navyše prepadla outdoorovým aktivitám a keď ju stretnete hoci aj v lese, je isté že bude vyzerať skvele. Čierna je jednoducho nesmrteľná a hodí sa na všetky príležitosti. Nebojte sa jej ani pri aktívnom športovaní.

 

 

Prečítajte si: Ako býva Dominika Navara Cibulková? Nahliadnite do jej súkromia a pozrite si, ako má zariadený byt

Martina Grešová 

Sympatická a krásna návrhárka, Martina Grešová má módu skrátka v krvi. Aj keď na druhej strane treba uznať, že ona by vyzerala skvele vo všetkom. Čiernou nikdy neurobíte krok vedľa. Ak ju navyše skombinujete s jedným prvkom, ktorý zaujme, pokojne aj v jemnom pudrovom odtieni, bude to vyzerať skutočne výborne!

 

Dominika Navara Cibulková 

Bývalá tenisová reprezentantka patrí medzi ženy, ktoré módu milujú. A nezmenilo sa to ani po narodení synčeka Jakubka. Úlohu mamy si užíva vo veľkom, no stále ju vídať v krásnych outfitoch. Nielen ju, ale aj najmenšieho člena rodiny. S výberom jej mnohokrát pomáha jej dvorný stylista Andrej Kusalík. Teraz siahla po čiernej, ktorá je stále v kurze a ikonických dad shoes. Áno ani tepláky nemusia byť nuda a toto je jasným dôkazom. 

Neprehliadnite: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom