Presunúť na hlavný obsah

Sú si na vlas podobné, ale jej mama to nie je: Táto žena zavesila foto z detstva, kde vyzerá ako princezná Charlotte

Zahraničné celebrity

Princezná Charlotte má dvojníčku a to rovno v kráľovskej rodine. Porovnajte si tieto dve fotografie kráľovských členiek a posúďte sami.

Princezná Charlotte z Cambridge, dcéra Kate Middleton a princa Williama a zatiaľ jediné dievčatko medzi súrodencami je v poradí štvrtá v následníckej línii na trón. Malá Charlotte už od malička púta pozornosť na kráľovskom dvore svojím roztomilým vzhľadom, avšak s rebelskou dušou. 

Čítajte viac: Toto je nová aristokracia: Čo spája Dianu a jej menej známe netere, pre ktoré je dodnes veľkým vzorom?

Lady Kitty Spencer je neter princeznej Diany

Aj keď mnohí prirovnávali malú Charlotte podobizňou k princeznej Diane a kráľovnej Alžbete II., fotografia z detstva známej neznámej členky kráľovskej rodiny, Lady Kitty Spencer, vás presvedčí, že je to práve ona, ktorá vyzerá ako malá princezná Charlotte. 

Lady Kitty Spencer sa do povedomia dostala predovšetkým na svadbe princa Harryho a Meghan Markle. Ide o sesternicu princa Williama a princa Harryho, ktorá bola zároveň neterou zosnulej princeznej Diany. Je to dcéra Dianinho mladšieho brata z prvého manželstva s modelkou Victoriou Aitken. Podobne ako jej mama, aj Lady Kitty Spencer sa vydala na dráhu modelingu, ktorá ju lákala oveľa viac než byť v centre pozornosti kráľovskej monarchie.

Na pohľad ako dvojčatá alebo matka s dcérou, povahovo rozdielne

Nejde pritom o náhodu. 29-ročná Lady Kitty Spencer už viackrát zverejnila fotografiu z detstva, kde ako malé dievčatko vyzerá identicky s princeznou Charlotte. Je zaujímavé, ako do kríža môžu gény zapôsobiť a na koho všetko sa v rodine môžeme podobať. Niekedy si toho nemusíme byť ani sami vedomí. 

Charlotte si pozornosť užíva, Lady Kitty po sláve netúži

Zatiaľ čo však princezná Charlotte srší nevinnosťou akurát v tváričke, jej povaha je naklonená viac k rebelke. Napriek predškolskému veku je na pozornosť zvyknutá a zdá sa, že jej ani neprekáža, práve naopak. Užíva si ju. Rozdáva úsmevy, je uvoľnenejšia a fotografom sa neraz podarilo zachytiť ju úplne bezprostredne vo vtipných a rebelských pózach či gestikuláciách, nie úplne zvyčajných pre pravidlá kráľovskej rodiny. Spomínate si, ako paparazzi fotografom Charlotte vyplazila jazyk? Ten záber bleskovou rýchlosťou obletel svet a Charlotte si získala ešte väčšiu náklonnosť ľudu. 

Neprehliadnite: Najštýlovejšia britská princezná o korunu nestojí. Toto sú najlepšie kúsky z jej šatníka

To, prečo je Charlotte taká otvorená a bezprostredná je samozrejme aj tým, že na rozdiel od jej staršieho brata, Georgea je nízka pravdepodobnosť, že by na kráľovský trón mala zasadnúť práve ona. George je rezervovanejší a zrejme aj pravidlá jeho výchovy sú o čosi striktnejšie. Je známe, že členovia kráľovskej monarchie majú výchovu celkom odlišnú od bežných smrteľníkov a začína to už v útlom detstve, kedy sa učia všetky potrebné náležitosti spojené s monarchiou a tiež ústavou.

O Lady Kitty Spencer však donedávna veľmi veľa ľudí nevedelo. V povahe sa teda s malou princezničkou Charlotte líšia. Hoci sa Lady Kitty ako modelka pozornosti verejnosti nevyhne, túžba stať sa slávnou v monarchii ju obišla, no médiá a pozornosti ľudí však neunikla, a to práve na spomínanej kráľovskej svadbe. 

- Najčítanejšie -