Presunúť na hlavný obsah

Módne trendy 2021, ktoré tieto dni ožívajú: Čo na seba, ak chcete trochu zmenu?

Móda

Trendy ožívajú a zanikajú. Nemusíme podliehať všetkým, stačí si len vybrať to, čo ladí k vášmu štýlu a osobnosti.

Každý rok ožije spomedzi trendov niečo iné, zatiaľ čo niektoré trendy sú nám dobre známe a už po pár rokoch sú opäť na výslní, iné uzrejú svetlo sveta až po desaťročiach. 

Ak chcete byť o krok vpred, stačí sa popri fashion weekoch pozrieť na street style zábery priamo z metropol módy, kde sa schádzajú módni nadšenci. Aj keď v posledných rokoch to počas týždňov módy vyzerá ako maratón v predbiehaní sa, kto zaujme na prvý pohľad najviac i keď na úkor potlačenia osobnosti, stále sa dajú nájsť aj inšpiratívne stylingy, ktoré vás nasmerujú do budúcnosti.

Inšpirujte sa tiežOld school kabelky zažívajú comeback: Pamätáte si tieto kúsky? Určite jeden z nich nájdete aj vo svojej skrini

 

Prešívaná bunda

Prelom roka jasne naznačuje vlnu prešívaných búnd, ktoré možno nosiť aj na elegantnejší spôsob. Oversize modely si obľúbili aj ženy štíhlej postavy, ktoré ich s ľahkosťou kombinujú svojsky. Spojenie športového dizajnu a minimalistického štýlu vytvára kontrast, ktorý je tak trochu zmenou v šatníku, čo poviete?

Blazer do pol pása

Polovičné saká sa objavili už predchádzajúcu sezónu, ale ako to už býva zvykom, niektoré trendy zažijú skutočný boom až trochu neskôr. Tento rok odštartovala sezóna s viacerými prevedeniami a ak ešte váhate, či nevyskúšať tento kúsok zakomponovať aj do svojho šatníka, my sme za to, aby ste tomu dali zelenú. 

Gumáky

Niekto ich miluje, iní ich nenávidia. Pamätáte si na dobu, keď sa istý čas gumáky nosili namiesto akýchkoľvek topánok? Zožali taký úspech, že spôsobili doslova ošiaľ medzi masou a kto ich nemal, jednoducho nekráčal s dobou. Potom bolo dlhý čas ticho. No a dnes sa opäť pomaly dostávajú na módnu scénu. 

Mohlo by vás zaujímať: Farba roka 2021: Tieto dve kombinácie nás budú sprevádzať v nádeji na lepšie zajtrajšky

Vesta

Rovnako je to aj s vestou. Vesty v akomkoľvek prevedení sú horúcim hitom. Široké spektrum materiálov ponúka rozmanitý výber a dizajn či strih by mal zodpovedať vašim proporciám tak, aby vesta vyzdvihla všetky vaše kvality. Popri elegantných verziách sa nosia aj ležérne kombinácie, ktoré zodpovedajú aktuálnym náladám.

- Najčítanejšie -