Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Margot Robie v novej kampani stelesňuje auru Gabrielle Chanel. Žena by mala byť sama sebou

Krása

Zosobňuje slobodu byť jedinečnou, skutočne byť sama sebou.

Odvážna nezávislá Gabrielle Chanel určila svoj osud a zmenila smerovanie dejín. V roku 2017 vytvorila CHANEL na jej počesť vôňu, ktorá bola odrazom jej mimoriadneho, odhodlaného a vášnivého ducha: GABRIELLE CHANEL. Od vône po fľašu - obe prvé v histórii CHANEL - a výberu mena vzdáva hold žene, ktorá bola pred Coco Chanel.

Inšpirujte sa: Gabrielle Chanel verila, že ženy treba oslobodiť od času. Línia LE LIFT nadväzuje na jej beauty rituál

Tento výtvor je vyjadrením Gabrielle v žiarivom svetle jej odhalenej osobnosti. Ilustruje oslobodenú ženu, ktorá spôsobila revolúciu v ére svojím vizionárskym pohľadom na svet, módu a krásu. Poháňaná vnútornou silou bola avantgardnou vynálezkyňou, ktorá zmenila pravidlá, porušila konvencie a nechala počuť svoj hlas. Spomínaná vôňa je jej aurou. Zosobňuje slobodu byť jedinečnou, skutočne byť sama sebou.

VIDEO: Margot Robie ako tvár kampane GABRIELLE CHANEL

V roku 2019 je parfumová voda GABRIELLE CHANEL znovu objavená s produktom GABRIELLE CHANEL ESSENCE. Táto nová čuchová variácia, je známa, ale na rozdiel od iných, vykazuje živšiu a honosnejšiu stránku. Inšpirovaná samotnou podstatou žiarenia Gabrielle, vôňa žiari intenzitou a pozýva všetky ženy, aby odhalili svoje skutočné ja, aby nasledovali svoje inštinkty vyjadrením slobody a hovorenia mysle. Táto zmyselná vôňa predstavuje svoje kúzlo, aby odhalila každú jednotlivú identitu. Zvyšuje oslnivú charizmu ženy, ktorá ju nosí s teplom a jasom.

Parfumačný rituál GABRIELLE CHANEL obohatený o telové mlieko

CHANEL obohacuje parfumačný rituál GABRIELLE CHANEL telovým krémom, dokonalým spôsobom, ako si dopriať vzácny moment práve pre seba. Jeho krémová textúra zahalí pokožku do žiarivých kvetinových tónov GABRIELLE CHANEL a zintenzívňuje slnečnú a zmyselnú stopu vône.

Krém zvlhčuje pokožku a jemne prevonia telo pre skutočne rozmaznávací zážitok. Jemne perleťovo obohatený o zvláčňujúcu aktívnu zložku získanú z ruže a jazmínu zanecháva pokožku jemnú, pružnú a žiarivú.
Jemne perleťovo obohatený o zvláčňujúcu aktívnu zložku získanú z ruže a jazmínu zanecháva pokožku jemnú, pružnú a žiarivú. Či už ide o chvíľku potešenia ráno, zmyselný dotyk po kúpeli alebo jemné pohladenie na konci dňa, každá aplikácia sa stane rituálom relaxácie a potešenia. Nová štvorcová dóza z matného skla s trblietavým zlatým vekom iba zvyšuje jej žiadanosť!

Neprehliadnite: Legendárna Gabrielle Chanel ožíva v podobe nového parfumu: Odhalíme vám, aké esencie ho tvoria

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe