Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: CHANEL Haute Couture SS 2021. Caroline de Maigret za okrúhlym stolom s ambasádorkami

Móda

Po skončení prehliadky CHANEL Haute Couture SS 2021 si Caroline de Maigret pozvala na slávnostné posedenie za okrúhly stôl ambasádorky a priateľky módneho domu. Nahliadnite, ako to vyzeralo v srdci Grand Palais.

Po návšteve na prehliadky Haute Couture jar-leto 2021 chcela Caroline de Maigret priviesť veľvyslankyne CHANEL, Marion Cotillard, Penélope Cruz, Charlotte Casiraghi, Vanessa Paradis, Lily-Rose Depp a Alma Jodorowsky, ako aj priateľky domu Joana Preissa, Izïa Higelin a Blesnya Minher spolu na nakrúcanie rozhovoru okolo slávnostného stola v srdci Grand Palais.

Čítajte viac: VIDEO: CHANEL Haute Couture jar/leto 2021. Rodinné stretnutia všetkých generácií

Šanca pre nich, aby sa podelili o svoje myšlienky ku kolekcii, atmosfére prehliadky, výnimočných savoir-faire ateliérov CHANEL Haute Couture a odhalili niektoré svoje vlastné pozoruhodné spomienky spojené s týmto domom.

Neprehliadnite: VIDEO: Fotoalbum CHANEL Haute Couture SS2021. Anton Corbijn nafotil sériu portrétov tesne pred začiatkom show

VIDEO: Caroline de Maigret pozvala ambasádorky CHANEL a priateľky módneho domu na spoločnú konverzáciu pri okrúhlom stole 

- Najčítanejšie -