Presunúť na hlavný obsah

Retro sviatok, ktorý je aj dnes veľmi obľúbený: Pripravte si na MDŽ zaslúžené prekvapenie, pokojne aj sama sebe

Zábava

MDŽ je skvelé, pretože ho oslavujú všetky ženy bez rozdielu – zadané, single, na materskej dovolenke i na dôchodku. A všetky si zaslúžia niečo, čo im vyčaruje úsmev na tvári. Pozrite sa na naše skvelé tipy, na tento retro sviatok.

Doprajte si domáce SPA

Voňavé sviečky, aroma olejčeky, pohár kvalitného sektu, jahody v čokoláde a horúci kúpeľ s kvetmi. Toto je sen, hádam každej ženy. Hodinka ničnerobenia a rozmaznávania, vždy poteší. Doprajte si chvíľu pre seba, vezmite si do vane obľúbenú knihu a nemyslite na nič iné, len na daný moment. 

V dnešnej dobe potrebujeme snáď viac ako inokedy na chvíľu vypnúť a byť sami so sebou. Skúste to! Príval energie na nezaplatenie.

Zážitkový výlet

Dobrým výletom v prírode, človek nikdy nič nepokazí. Jar je už tu, preto pokojne zbaľte hrubšiu deku, piknikový kôš a urobte si romantiku vo dvojici, na nejakom celodennom výlete. MDŽ je na takéto prekvapenie nielen pre partnerku, ale aj mamu, či sestru ako stvorené. 

Dobrou voľbou je Katarínka, Plavecký hrad, či Molpír. Nenáročná turistika, krásne výhľady a kvalitné jedlo, v príjemnej spoločnosti. Čo viac si žena môže priať? 

Čaro vanlifu

Hoci táto doba cestovaniu veľmi nepraje - napríklad takú izbu v hoteli, či chatu na Slovensku si viete prenajať teraz naozaj ťažko, nevešajte hlavu. Veľké dobroružstvo môžete zažiť aj v karavane. Toto je v rámci cestovania výnimka, ktorou nič neporušíte a zároveň máte o nezabudnuteľné okamihy a zážitky postarané. 

Cestovanie v obytnej dodávke sa stalo veľkým hitom a fenoménom posledného obdobia. Nedajú na neho dopustiť jednotlivci, skupiny kamarátov, či rodiny s deťmi. Aj je úplne jedno, či žijete na severnej alebo južnej pologuli.

Svet je čarovné miesto a týmto spôsobom ho vidíte z úplne inej perspektívy. Naberte odvahu, zbaľte ruksak a zažite nevídané dobrodružstvo. Začať na MDŽ je tiež dobrou cestou, prekvapíte a užijete si toto prekvapenie tiež.

No a na to, aby ste si toto všetko, užili v pokoji a bez stresu, čo všetko nestíhate, využite služby firmy zavas.sk. Portál zavas.sk má skutočne profi zamestancov, v dnešnej dobe samozrejme aj otestovaných, takže sa nemusíte ničoho báť. Každý člen ich upratovacieho tímu, prešiel náročným školením, pod dozorom dlhoročného profesionála, v odbore upratovacích služieb. Skvelé je aj to, že upratovanie, dokážu zabezpečiť už do 24 hodín od odoslania objednávky a sú vám k dispozícii kedykoľvek počas dňa. Pokojne skoro ráno, na obed, či dokonca večer.

Skrátka sa prispôsobia vašim potrebám. Zabezpečia vám všetko, od vysávania, utierania prachu, umývania okien, upratovania každej izby a to v top kvalite. V zavas.sk si totiž dobre uvedomujú, že čas je tá najcennejšia komodita.

"Čas je najcennejšia komodita. Využite ho príjemnejšie a nestrácajte ho upratovaním. Upratovanie vašej domácnosti vyriešime za vás."

Ich služby môžete momentálne využiť v Bratislave, Dunajskej Lužnej, Rovinke, Svätom Jure, Ivanke pri Dunaji, Zálesí, Moste pri Bratislave, Malinove, Bernolákove, či v Čiernej Vode. Ak chcete aj vy ušetriť svoj drahocenný čas a stráviť ho oveľa efektívnejšie a príjemnejšie, toto je podľa nás, ideálna cesta. 

Darujte sebe a svojej polovičke pocit pohody, my upraceme ZA VÁS. Do 10. marca zľava 15% s PROMO kódom MDZ15.

Najkrajší darček na MDŽ je pohoda. My vieme, ako na to.

- Najčítanejšie -