Presunúť na hlavný obsah

Kabát, ktorý nikdy nevyjde z módy: Kedykoľvek si ho oblečiete, nikdy vás nesklame a budete vyzerať chic

Móda

Niekedy stačí mať v šatníku overené kúsky a nemusíte si potom lámať hlavu nad tým, čo na seba. Jedným z takých je jednoznačne trenčkot. Obohratá pesnička, ktorá ale za každým vyzerá jednoducho skvelo a niet mu čo vytknúť.

Trenčkot s cyklo šortkami

Ležérny štýl na vysokej nohe. Tak možno nazvať look, v ktorom odhalíte nohy, ale zároveň do tohto športovo ladeného outfitu vnesiete kúsok ženskosti. Nezávislá žena, ktorá si ide vlastnou cestou a nepotrebuje na seba zbytočne pútať pozornosť. 

Inšpirujte sa: Jeansy 4x inak: Takto ich noste, ak máte po 20-tke, 30-tke, 40-tke, 50-tke

Kožené rukavice ako atypický detail

Jedným z aktuálnych doplnkov tejto sezóny, ktorý ožil, sú kožené rukavice vytiahnuté po celom predlaktí. V uliciach metropol sme ich však mohli vídať málo, o to viac očakávame, že ďalšiu sezónu bude tento trend posilnený. S trenčkotom naberá celkom iný spád.

Elegancia s prvkami grunge štýlu

Trenčkot dokáže byť aj iný ako klasický. Prvky grunge štýlu a londýnskej esencie nezávislosti spätej s mladosťou doň vnášajú veľmi osobitý postoj ženy. Ženy, ktorá sa nebojí výziev a rada búra zaužívané pravidlá. Nie však tak, aby ich znehodnotila, ale tak, aby do nich vniesla kus svojej osobnosti a charizmy.

Kombinácia s pásikmi 

Trenčkot a pásikavé topy. Charakteristický rukopis pre šéfredaktorku austrálskej mutácie časopisu Vogue. Dokáže ju nosiť večne a vždy patrí medzi najlepšie oblečené dámy fashion weekov. Na tom vidno, že niektoré overené štýly jednoducho nikdy nestarnú. 

Tailored textúra 

Trenčkot nemusí byť vždy len béžový. Textúra z obľúbených blazerov dodá tomuto kabátu nový dych a energiu. Čím viac oversized, tým lepšie a nič viac ako tento dominantný kúsok netreba. Zachráni vás totiž vždy, keď to budete potrebovať a nesklame vás nikdy. 

Neprehliadnite: Kardigány, vesty a svetre s objemnými rukávmi: Trendy na jar 2021 sú jasne definované

 

- Najčítanejšie -