Presunúť na hlavný obsah

Stavte na sexi siluetu a pôvabné volány: Týmto rozhodne vyzdvihnete svoju ženskosť

Móda

Vyzdvihnite svoje nežné vlastnosti, ženskými módnymi elementami. Za tie možno rozhodne volány, tyl a hodváb považovať. Ak ich ešte nemáte v šatníku, je čas to zmeniť.

Prvok, ktorý je nestarnúci

Volány sa presťahovali do ženských šatníkov počas 20. storočia cez módu flapper girl, flamenco šaty či obnovenú povojnovú extravaganciu. V značnej miere za to môže i New Look kolekcia, ikonického Christiana Diora. V posledných rokoch volány demonštrovali svoju dominanciu i na mólach a dnes sa vracajú ako jeden z najhorúcejších trendov. 

Neprehliadnite: Kardigány, vesty a svetre s objemnými rukávmi: Trendy na jar 2021 sú jasne definované

Osviežte váš šatník touto on-trend verziou klasických hodvábnych šiat, s balónovými rukávmi. Tento kúsok je absolútne bezkonkurenčný, lebo si ľahko nájde svoje miesto v dennej i večernej časti vášho šatníka. 

Simple look, ktorý očarí

Chcete sledovať tento trend, avšak zachovať si akúsi svoju vážnosť? Vtedy siahnite po štýlovom kúsku bez akéhokoľvek náznaku aplikácii či doplnkov. Toto je cesta.

Inšpirujte sa: Jeansy 4x inak: Takto ich noste, ak máte po 20-tke, 30-tke, 40-tke, 50-tke

Jednoduchý top, riasenie na rukávoch a prezentácia minimalizmu. Nezabúdajte však, že tento typ, sa skôr hodí štíhlejším ženám

S dušou rebelky

Máte chuť byť romantická, záhadná, ale chcete si v sebe zachovať aj kúsok rebelky? Tieto šaty sú na to absolútne bezkonkurenčné. Tyl im dodáva výnimočnosť, dobre drží tvar a zároveň neuberá zo ženskosti, ktorú chcete podčiarknuť.

Našuchorená látka vytvorí chic objem, skvele prekryje partie, ktoré nemajú v žiadnom prípade presvitať a ešte aj očarí. 

- Najčítanejšie -