Presunúť na hlavný obsah

Ktoré ženy patria medzi najdokonalejšie milenky? Prezradí to dátum narodenia

Partnerské vzťahy

Tieto ženy sú pre mužov úplné bohyne. Jednoznačne sa radia do kategórie najvášnivejších a čo sa týka sexu, patria medzi najlepšie milenky.

Muži na ženách milujú množstvo vecí. Od sexi kriviek, charizmy, príjemného hlasu, štýlového vzhľadu a dobrých vlastností až po to pre nich veľmi podstatné. Áno je to sex. A tie, ktoré si ho naozaj užívajú, patria medzi ich vysnívané partnerky.

Neprehliadnite: Ako často by sme mali mať sex? Odpoveď vás prekvapí!

Intimita v spálni je pre opačné pohlavie mimoriadne dôležitá. Aj keď sa to nehovorí veľmi nahlas, jednoducho je to fakt. Viete, ktoré ženy patria medzi najlepšie milenky? Prezradíme, že sa narodili v mesiacoch november a december.

Toto ich robí dokonalými milenkami

To čo z nich robí skutočne žiadané je rozhodne nielen charizma, ale aj postoj k sexu. Neboja sa o ňom rozprávať, skúšať nové veci, neboja sa nahlas povedať, že ho majú rady. Ak sa zamilujú, tak nepotrebujú vyhľadávať posteľné radovánky niekde inde. Teda minimálne dovtedy, ak im partner v posteli "stačí". Dôležité je pre ne, aby nespadli do rutiny a nezačali sa nudiť.

Väčšina mužov im podľahne okamžite

Reč je o Strelkyniach. Tie sú považované za jedno z najvášnivejších znamení. Tieto ženy sú pre opačné pohlavie mimoriadne atraktívne. Väčšina mužov im podľahne okamžite. Majú v sebe niečo, čím okamžite dostanú chlapa, po ktorom túžia bez toho, aby si to on sám uvedomoval. Perfektne zvládajú zvádzanie a mnohí kvôli nim stratia hlavu.

Milujú sex, pozornosť, vášeň a musia byť milované.  Sú otvorené, ústretové a zároveň trochu odťažité, záhadné a vzácne. No a táto kombinácie nie je veru najľahšia. Avšak pre chlapov je nesmierne príťažlivá. Orgazmus nikdy nepredstierajú, takže partner vždy vie, na čom je. A to sa mužom veľmi páči.  Neboja sa experimentov, práve naopak, sú ochotné vyskúšať takmer čokoľvek. 

Čítajte: Zakázané sexuálne praktiky. Ktoré sú ešte prípustné a ktoré už cez čiaru?

Milujú sex ako taký, je to pre ne zábava, takže vždy, keď sa im naskytne príležitosť, snažia sa ju využiť a zobrať si z toho, čo sa len dá. Avšak, najmä kvôli tomu, že túžia neustále zažívať niečo nové je takmer nemožné, aby sa úplne usadili. Aj keď niektorým sa to podarí. Dokážu byť chladné a vrelé zároveň, no nuda v spálni s nimi určite nehrozí.