Presunúť na hlavný obsah

Ako sa nalíčiť k bielej? Vyzdvihnite prirodzenú krásu a podčiarknite look broskyňovým nádychom

Krása

Tieto dni sú ako stvorené na to, aby sme si ich rozžiarili. Skúste zo skrine vytiahnuť biele kúsky a vytvoriť k nim svieži look. Uvidíte, že vám to pridá na sebavedomí aj nálade.

Biela je nová čierna. No aj pri tomto fakte, treba vedieť, ako sa k danému outfitu nalíčiť. Nám to prezradila make - up artistka Veronika Jelínek Vargová a pridala aj zopár veľmi praktických rád. Inšpirujte sa jej trikmi. 

Trendy sú rôzne, avšak vieme si vybrať a prispôsobiť ich k svojmu typu tváre a pokožky. Tomu by sme mali dávať vždy prioritu.

Nude make-up

Založený na vyzdvihnutí vašej prirodzenej krásy. Nechajte vyniknúť vaše črty tváre a stavte na zemité odtiene. Využite make-up a kontúring len v tlmených odtieňoch. Dôležité je tiež vytvarovať obočie. Odtiene z  kontúrovacej palety, pokojne použite aj na očné viečka. Na pery len veľmi opatrne nude rúž/ najlepšie matný.

Rozžiarená pleť s broskyňovým nádychom

Pri tvorení make-upu stavte na dokonalú pleťovku. Zmatnenú na lokalitách /stred čela/ brada/ pod očami... To sú zóny, kde lesk nemá čo hľadať.

Neprehliadnite: Spomaľte starnutie. Toto sú spôsoby, akým zastavíte rast sivých vlasov

Celé líčenie by malo byť v jedno tóne. Penové broskyňové líčka, ktoré sa dajú krásne vrstviť, vytvárajú svieži efekt. Celkový efekt doplňte lesklým koralovým rúžom, glitrovým rozjasňovačom a využite veľmi opatrne techniku kontúringu. 

Výrazné pery

Aj k bielej sa absolútne hodí výrazný rúž, v kombinácii s menej výraznými očami. Keď tak, ich dotvorte zopár trsami, na prehĺbenie pohľadu.

Prečítajte si: Aký je váš index ženskej príťažlivosti? Tieto dve veci prezradia, koľko mužov z vás nevie spustiť oči

 

- Najčítanejšie -