Presunúť na hlavný obsah

Tenis ako šport, ktorý musíte túto sezónu objaviť. Stylingy, s ktorými vás bude baviť o čosi viac

Fitness

Vo dvojici ide pohyb lepšie a ak ste doposiaľ nespoznali čaro tenisu, veríme, že nasledovné outfity vás naň navnadia. Túto sezónu si jednoducho musíte zahrať.

Biely šport, ako ho mnohí prezývajú, je doslova balzám na pohladenie. Najmä, ak ste niekedy pozerali Wimbledon. Táto športová udalosť roka je postavená na detailoch do poslednej bodky a rovnako aj prísnych pravidlách, čo sa týka športového oblečenia či dress codu. 

O tom, že práve styling a cítiť sa sebavedome aj pri športe je dôležité, vás možno presvedčia nasledovné stylingy, ktoré sme pre vás vybrali. Neviem, ako vy, ale my rozhodne túto sezónu pôjdeme hrať tenis. Práve v dobe, keď sme začali tráviť čoraz viac času v exteriéri na vzduchu, je tento šport ako stvorený na spestrenie dní a zamilovanie si pohybu ešte viac.

Inšpirujte sa: Športové stylingy na jar, v ktorých môžete vykročiť aj do mesta: Vymeňte tepláky za tieto kúsky

Športová obuv je nevyhnutnosť

Základ je tak ako pri všetkých druhoch športu – vhodná obuv. Tenis je šport, pri ktorom ste neustále v pohybe a v nesprávne zvolených teniskách by ľahko mohlo prísť k nešťastiu. Čo sa týka tenisiek, dnes je v ponuke paleta dizajnov a farebných prevedení, ktoré vám dodajú štýl.

Tenisová čelenka vás zachráni

Na pohľad milý doplnok, v skutočnosti veľmi praktický. Ocenia ho ženy s dlhými vlasmi, ale aj tie s krátkymi. Tento športový doplnok do vlasov navyše pekne dotvorí váš celkový styling a nemusíte sa ani báť žiarivých farieb. 

Charakteristická tenisová sukňa

Tak v tejto sukni sa budete cítiť skutočne ako kráľovná Wimbledonu. Prvotriedny materiál a skvelé dizajnové prevedenie, ktoré sadne ako uliate. Tenis je jednoducho športom, ktorý musíte túto sezónu objaviť a spoznať viac. Sme si isté, že si ho zamilujete, pretože to je zároveň skvelá aktivita na kardio a posilňovanie v jednom.

Tenisová raketa

Mať svoju vlastnú tenisovú raketu je motiváciou v tom, aby sa toto nadšenie neskončilo po prvej návšteve kurtu. Ak si zaobstaráte vlastnú, ste na dobrej ceste. Takto štýlovo sa raketa dá nosiť priamo popri vašom stylingu.

Neprehliadnite: Štýlovo aj na prechádzke so svojím miláčikom: Inšpirujte sa pohodlnými outfitmi na víkend

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe