Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri znamenia sú mimoriadne žiarlivé. Svojmu partnerovi nebudú tolerovať ani najmenší flirt

Lifestyle

Sú príliš ochranárski a majetnícki. Aj takí sú ľudia, ktorí sa vyznačujú prehnanou žiarlivosťou - a o čosi viac ak sú narodení v týchto znameniach.

Blíženci

Ľudia narodení v tomto znamení sú zvyčajne síce na prvý pohľad priateľskí, no v skutočnosti veľmi podozrievaví a neúprimní. Vyznačujú sa aj svojou povrchnosťou, kvôli ktorej majú problém prijať ľudí s odlišnými vlastnosťami. Okrem iného sa však dokážu upnúť na človeka príliš skoro a to majetníckym spôsobom, ktorý im naznačuje, že daného človeka vlastnia. V prípade, že ich polovička nerobí to, čo očakávajú, strhne sa buď veľká búrka alebo hrobové ticho. Ani jedna z týchto dvoch vecí do vzťahu neprináša pôžitok, práve naopak, len trápenie.

Ego tohto znamenia je občas príliš veľké na to, aby si jednoducho priznalo, že sa svet netočí len okolo neho. Na to, aby váš vzťah fungoval bez problémov, je potrebné, aby ste so sebou nenechali jednať ako s majetkom a ukázali vašu hodnotu. Len tak totiž prejde všetká zbytočná žiarlivosť.

Prečítajte si: Zažijete pri nich vášeň, ako pri nikom inom. Dominantou týchto troch znamení je to, čo sa odohráva v spálni

Panna

Aj keď sa Panny považujú za extrovertné znamenia, faktom je, že množstvom sebavedomia neovplývajú. Môžu za to najmä zranenia z minulosti, ktoré ich často sprevádzajú aj dlhé roky po prekonaní nepríjemnej udalosti. Problémy, ktoré si nevedia vyriešiť, však prenášajú do nových vzťahov a nechcene tak vytvárajú aj tam, kde nie sú. 

Na to, aby ste s týmto znamením dokázali fungovať, je potrebné pochopiť jeho obavy a vcítiť sa do jeho kože. Napriek tomu ho však nenechajte utápať sa v žiali dlho, inak sa budete točiť v nekonečnom kolotoči. Na žiarlivostné poznámky reaguje s pokojom, no zároveň svojej polovičke vysvetlite, že nič také z vašej strany nehrozí, no aj vy máte svoje hranice a neveite venovať energiu obavám, ktoré nie sú oprávnené.

Neprehliadnite: Jedno znamenie čaká najbližšie dni rozprávkový život na dosah. Finančný úspech a osoba, ktorá mu otvorí oči

Škorpión

Škorpióni patria k znameniam, ktoré neholdujú vzťahom a viac než spoločnosť jedného človeka si užívajú pozornosť viacerých jedincov. Keď však natrafia na osobu, s ktorou chcú stráviť zbytok života, vedia spraviť žiarlivostnú scénu aj z nevinnej poznámky, ktoré tak sami radi kedysi dávali opačnému pohlaviu. Je to práve z dôvodu, že si uvedomujú, že zrazu môže všetku tú pozornosť, ktorú kedysi vyhľadávali, dostať osoba, ktorú milujú.. a tak isto ich môže aj opustiť. 

Ľudia narodení v tomto znamení si musia tento problém vyriešiť sami so sebou. Nepomôže im ani zmena správania partnera ani dlhé vysvetľovanie. Ak vám však na vyriešení problému záleží, skúste partnerovi vysvetliť, že vy pozornosť nikoho iného nepotrebujete. Inak je dosť pravdepodobné, že vás hádky kvôli nevinným maličkostiam psychicky zničia.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe