Presunúť na hlavný obsah

Kombinácie stylingov na jar/leto 2021: Čo na seba v tomto období a po ktorých kúskoch siahnuť?

Móda

Kombinácie stylingov, ktoré by vám na prvý pohľad nenapadli, vyčarujú vo výsledku pôsobivý outfit.

Stojíte pred skriňou a neviete, čo si na seba obliecť, hoci praská vo švíkoch. Máte veľa vecí, ale neviete, ako ich vzájomne kombinovať. Nasledujúce outfitové inšpirácie sme preto vyberali s ohľadom na tento fakt a pomôžu vám rozšíriť si pohľad na módu. Sezóna jar/leto 2021 je totiž taká bohatá na kreovanie rôznorodých stylingov a inšpiratívna.

Inšpirujte sa: Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

Saková bunda po pás a minišaty

Blazer, sako alebo bundička. Sezóna jar/leto 2021 hovorí jasnou rečou, a to, že ich dĺžka bude po pás. Ideálny spoločník v obliekaní si minišiat, ktoré si v dôsledku uvoľnenie opatrení získali srdcia omnoho viac ako v minulosti. Je cítiť, že ženy sa chcú opäť cítiť ženami a oveľa viac si dnes vážia práve kúsky, ktoré potrhujú ich zmyselnosť.

Mules na podpätku zjemnia outfit

Šľapky na podpätku dokážu zjemniť akýkoľvek outfit a práve tie oversized oveľa viac sofistikovaným spôsobom. No a ak sa k tomu pridá nejaká pekná farba, môžete si byť isté, že si vás všetci všimnú. Nebojte sa vykročiť zo svojej komfortnej zóny. Siahnutie po farbách je teraz doslova nutnosť.

Overal a kapsáče

Obľúbený kúsok žien, akým je jednoznačne overal sa opäť vracia do módy a v porovnaní s inými kúskami sa vracia pomerne často a rýchlo. Mimochodom, všimnite si, že sú to aj kapsáče, ktoré ženy v uliciach metropol prevetrávajú. V móde sa tak vyťahuje všetko, čo človek aktuálne nenosí a vdychuje sa mu nový život. Tento look je ideálnym miestom na obmenu kabeliek rôznych štýlov.

Krátky svetrík na gombíky a mommy jeans

Svetríky na gombíky po pás alebo nad pupok sa spolu s mommy jeansami stali súčasťou šatníka mnohých žien. Vplyv 90. rokov ženám pristane a ak ste tento štýl na sebe ešte nikdy nevyskúšali, dajte tomu šancu.

Neprehliadnite: 5 módnych prikázaní minimalizmu: Týmto sa riaďte, ak chcete žiť spokojnejšie

Bucket od priateľa so ženským oblečením

Streetový klobúk, ktorému niektorí spočiatku nedávali šancu a veštili mu krátku módnu budúcnosť. Ako to už býva, realita je taká, že dodnes je to must-have kúsok ľudí, ktorí sa v móde pohybujú ako doma. V kombinácii so ženským oblečením je tento prvok pánskeho charakteru veľmi chic.

- Najčítanejšie -