Presunúť na hlavný obsah

Sandále a šľapky na leto 2021: 6 trendov, ktoré sme vyčíhali na mólach a v ponukách TOP značiek

Móda

Letné trendy topánok roku 2021 sa budú niesť v znamení ženskosti a povýšenia svojho stylingu. My sme vyberali z módneho online storu Answear.sk.

Leto 2021 sa nesie v znamení „Ži tu a teraz“, pričom s touto filozofiou ide aj móda online storu Answear.sk. Pastelová záplava odtieňov inšpirovaných sfarbením prírody v lete a nekončiacimi horúcimi večermi s ešte romantickejším východom slnka. Filozofia módy a prírody, osobnostného rastu, hľadania nielen slobody, ale aj postoja k životnému štýlu v sebe samej. Avšak nielen za cenu slobody a pohodlia, ale aj pocitu sebavedomia a váženia si seba samej.

VIDEO: Letné trendy ANSWEAR.sk v znamení pastelových sorbetov a prírody

 

Sú ľudia, ktorí sa aj vnútorne obliekajú tak, ako si to vyžaduje móda. A presne o tom je dnešný postoj k móde ako takej. Čoraz viac je spätá s naším vnútorným svetom, prežívaním a s našou osobnosťou. O tom, že sú to práve topánky, ktoré nám dokážu zmeniť sebavedomie, vás presvedčí najbližší výber sandálov a šľapiek z módneho online storu Answear.sk, ktoré sme pre vás vybrali.

„Móda nie je niečo, čo existuje iba v šatách. Móda je na oblohe, na ulici, móda súvisí s nápadmi, spôsobom, akým žijeme, čo sa deje.“

(Coco Chanel)

Remienkové sandále na vysokej nohe vo farbe cukríkov a sorbetov

Dizajnéri vytiahli farby cukríkov a mrazených sorbetov. Levanduľová je aj naďalej jednou z farieb, ktorej sa podarilo dostať nielen do šatníkov, ale aj pomedzi dizajny topánok. Remienkové sandále na podpätku zaručia ženskosť, ktorú si slobodne môžete naplno vychutnať. Nosí sa mierne skosená a hranatá špica.

Mules na podpätku ideálne k nohavicovému kostýmu

Nohavicový kostým v pastelových alebo v neutrálnych odtieňoch je ideálnou voľbou do práce počas letných dní. Tento moderný look vytvára kancelársku eleganciu, ktorá tak nahradila štandardy  klasických strihov, ktoré sa nosili kedysi. Nové strihy sú uvoľnené, mierne oversize a ak si k nim obujete ešte kožené „mules“ šľapky, vaše biznis úspechy vám budú naklonené.

Elegantné dvojremienkové šľapky

Damier štvorce sú nesmrteľné a v pastelovom prevedení získali decentnejší nádych a vibrácie 60. rokov. Top v spojitosti s jeansami v levanduľovom odtieni rozohráva súhru s neutrálnymi farbami prírody, ktoré vytvárajú na našom stylingu akúsi harmóniu. Elegantné šľapky na dvojitom remienku sú must-have sezóny. Využite toto obdobie a vytiahnite podpätky! Teraz je váš čas.

Mini podpätok s uzavretou špicou a fresh look

Ak patríte medzi ženy, ktoré sa s módnymi trendmi rady hrajú a skúšajú vždy niečo nové, tento look je ako stvorený pre vás. Farebné šatky na hlavu môžete spojiť aj s blazerom a klasickými jeansami. Štipku elegancie do nich vnesiete práve výberom topánok a čo takto, sandále s uzavretou špicou a otvorenou pätou na mini podpätku? Mimochodom tieto podpätky ovládli tohtoročné leto.

Vystužené „nadýchané“ flip flopy na podpätku a summer look

Jeden z neprehliadnuteľných trendov. Nadýchané šľapky medzi prsty sú všade naokolo. Ak ešte váhate, ponúkame inšpiratívny styling, ku ktorému si ich môžete obuť. Letný nohavicový kostým môže byť aj vzorový ako tento pruhovaný a hrať sa môžete práve s doplnkami. Prírodné farby, jemné tkaniny, ľanové textúry – to všetko nás približuje ešte viac k prírode a vytvára medzi nami silné puto.

Platformy ožívajú spolu s prírodnými šatami

Ľan sa prenáša aj do šiat a je symbolom pohodových, bezstarostných letných dní, ktorých sme sa už posledné mesiace nevedeli dočkať. Toto leto je pre mnohých z nás akýmsi únikom od reality, ale aj návratom k prírode, ktorú sme si obľúbili. Platformy na topánkach ožívajú a poskytujú nohám maximálny komfort. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe