Presunúť na hlavný obsah

Opaľovacie krémy na tvár: Ak si nechcete zbytočne pridávať roky, nesmiete prehliadnuť tento fakt

Krása

Slnečné žiarenie spôsobuje na tvári vrásky, obzvlášť, ak ju nechránime. Strata kolagénu, pružnosti a zdravého jasu vedie k „pribúdajúcim rokom“.

Niektoré ženy v snahe udržať svoju pleť čo najviac mladistvú, nevystavujú tvár slnku. Opaľujú si telo, ale tvár zásadne nie. Či už sa rozhodnete takto chrániť alebo nie, určite odporúčame používať zvlášť ochranný krém pred slnečným žiarením na pleť než len ten na celé telo. 

Možno vás niektorých tiež prekvapí, že pleť by sme si mali krémovať počas celého roka, keď vykúka slnko, a teda aj v iných obdobiach ako len uprostred leta, keď sú teploty skutočne extrémne vysoké a slnko ostré.

Čítajte tiež: Nikdy to nebolo ľahšie. Metóda, ktorá vás zbaví neželanej celulitídy

Pleťový krém na opaľovanie s minerálnymi filtrami OF 50

Nemastný, zmatňujúci krém Nivea obsahuje iba 100 % minerálne filtre, ktoré na povrchu pleti vytvárajú ochranný film. Ten funguje ako slnečný štít a odráža slnečné lúče od pokožky. Pleti poskytuje účinnú UVA a UVB ochranu, nie je parfumovaný. Krém obsahuje tiež antioxidanty a bio aloe vera, ktoré chráni pleť pred poškodením pod vplyvom slnečného žiarenia a tiež pred predčasným starnutím. Je vodeodolný a vhodný i na každodenné použitie. Neupcháva póry a zmatňuje, avšak bez bielych škvŕn na pokožke. Je vegánsky, čo je veľkým plusom, najmä v dnešnom 21. storočí.

Ochranné mlieko s kyselinou hyalurónovou

Laboratóriá Vichy prichádzajú s novým produktom do svojho radu Capital Soleil. Vichy Capital Soleil ochranné mlieko SPF 50+ s ekodizajnom,  Mlieko obsahuje kyselinu hyaluronovú a termálnu vodu Vichy vulkanického pôvodu. Je vodeodolné, hypoalergénne a bolo testované pod dermatologickou kontrolou na citlivej pokožke. Je vhodné pre tvár a telo a pre celú rodinu.
Vichy napĺňa svoj záväzok rešpektovať život v oceánoch a predstavuje novú ekologickejšiu verziu ochranného mlieka. Novinka predstavuje udržateľnejší variant opaľovacích mliek vďaka svojmu kartonovému obalu s biodizajnom, 94% biodegradabilné zloženie a šetrnosti k oceánom.

Hydratačná emulzia s ochranou pre znamienka

Hydratačná emulzia Ziaja s veľmi vysokým ochranným faktorom pre mastnú a zmiešanú pleť, so sklonom k akné a pigmentovými škvrnami. Je vhodná tiež pre citlivú pokožku náchylnú k spáleniu slnečnými lúčmi a s fotosenzitívnymi reakciami. Odporúčaná  tiež pri dermatologickej liečbe a po estetických lekárskych zákrokoch.
Obsahuje fotostabilný filter novej generácie so širokým spektrom UV absorbcie. Zabraňuje spáleniu pokožky a vzniku farebných rozdielov. Okrem toho, chráni kožné pigmentové zmeny –  ploché aj vystúpené znamienka. Neutralizuje voľné radikály zodpovedné za fotostarnutie kože. Účinne absorbuje nadbytočné sebum. Nezanecháva žiadnu viditeľnú matnú vrstvu.

Moderný hybridný krém

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF 50 na ochranu proti slnku je celkom nová generácia produktov. Nie je to len obyčajný prípravok ochrany pred slnečným žiarením, ani obyčajný pleťový prípravok, ale spája v sebe oboje: účinne chráni pleť proti slnečnému žiareniu a koriguje známky starnutia citlivej pleti. Moderný hybridný krém kombinujúci široké spektrum ochrany                            a dermatologické aktívne látky, ktoré viditeľne korigujú známky starnutia počas 4 týždňov. Poskytuje ochranu a korekciu všetkým typom pleti. Ide o základného pomocníka v každodennej starostlivosti o pleť, ponúka totiž kompletné riešenie v jednom produkte.

Neprehliadnite: Skrášľovacie masky na tvár. Najkrajšie ženy na svete nedajú dopustiť práve na tento produkt

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe