Presunúť na hlavný obsah

Najúčinnejšie procedúry na vrásky s okamžitým efektom: Ideálna náprava v prípade krehkej, suchej pokožky

Krása

Tieto procedúry sú mimoriadne účinné a naozaj predstavujú elixír pre pleť. Skúste revolučné novinky v starostlivosti o pleť, ktoré naozaj stoja za to.

Vrásky trápia mnohé z nás. A je jedno, či máme 25 alebo po 30 - tke. Niekedy je naozaj náročné aj pri správnej domácej rutine, dopracovať sa k hladkej pokožke a žiarivému vzhľadu. Ak cítite, že potrebujete v tomto smere malú nápravu, skúste ošetrenia, ktoré skutočne fungujú.

V dnešnej mimoriadne hektickej dobe, kde čas je najvzácnejšia veličina je pritom ťažké, nájsť optimum medzi extrémami. Tam kde prináša čistá prírodná kozmetika slabé výsledky, no invazívne zásahy zasa spôsobujú často komický výsledok, môže byť ideálnou cestou tá, kde sa spája sila bylín a aromaterapie, so silou nanotechnológie.

Anti-AGE a D-AGE 

Ošetrenie funguje ako ideálna náprava a prevencia v prípade krehkej, suchej kože a vráskavejúceho vzhľadu. Je skvelé pre zrelé ženy, ktoré potrebujú pomôcť s výraznejšími vráskami, hydratovať a dostať pokožku do kondície. 

"Antioxidačný efekt zabezpečí extrakt zo Zeleného orecha, o návrat elasticity sa postará Bio Tamanu olej, kyselina Boswelová nastimuluje účinnost fibroplastov a posilní elastínové a kolagenové vlákna a to všetko počas exkluzívneho Sublime Skin ošetrenia tváre s atakovou liftingovou masážou, ktorá stimuluje bunkovú regeneráciu a redefinuje objem pleti," prezrádza Silvia Dragan, majiteľka salónu krásy Xoxo Body & Mind.

Prečítajte si: Dosiahnite efekt zväčšených pier tým prirodzeným spôsobom. Stačí mať len to správne know-how

"Vysokú účinnosť zabezpečuje pôsobenie dvojitého peelingu s vitamínom C, v následovanej aplikácii dvojfázovej zlupovacej masky. Obzvlášť odporúčam túto silnú kombináciu pre zrelú pleť s pigmentáciami, vráskami a viditeľnou stratou objemu a tónu. Ako bonus vás čaká peeling s masážou rúk a úprava nechtov na rukách, úprava a farbenie obočia a denný make up. Budete ako znovuzrodená."

Plasma lift

Pokiaľ potrebujete na pokožke riešiť hlbšie vrásky v určitých partiách, verte, že nič lepšie zvoliť nemôžete. Tento nechirurgický zákrok je určený pre konkrétne oblasti tváre, kde už cítite, že niečo navyše treba, chcete ku korekcii prikročiť radikálnejšie no skalpel nie je to, čomu by ste boli ochotná povedať áno. 

"Plasma lifting je neinvazívne ošetrenie presne cieleným plasmovým lúčom, kde v ošetrovaných miestach vznikne po zásahu tkaniva bodka v priemere cca. 1 mm s následným efektom redukcie objemu povrchovej kože. Výborné výsledky sú pri lifte ochabnutých viečok, očného okolia, kruhov a vrások pod očami, nosolabiálne ryhy no aj okolie úst, či podbradok a krk." 

Neprehliadnite: Pripravte svoje vlasy na leto. Rutina, ktorá vám zachráni korunu krásy je niečo, čo si zamilujete

"Plasma Lift sa aplikuje iba do vybraných oblastí, nie však na celú veľkú plochu tváre. V porovnaní s chirurgickým zásahom nepškodzuje okolité tkanivo a nezanecháva jazvy ani modriny."

Endosphére AK sensor

Toto ošetrenie je úplnou novinkou a skutočne dokáže s dehydratovanou pokožkou zázraky. Počas jednej hodinky, viete pleť zhydratovať, vyplniť mimické vrásky, zbaviť sa pnutia, začervenania, eliminovať pigmentové škvrny. Naozaj je to taký malý zázrak na počkanie. 

"Novinka v hĺbkovom ošetrení pokožky, ktorá stráca tonus, hustotu a elasticitu. Tento jav nastáva pri nesprávnej cirkulácii živín v podkoží.  Dôsledkom je potom ovisnutá pokožka aj tvorba vrások. Tento unikátny prístroj prichádza s revolučnou hlavicou vybavenou senzormi, ktoré tzv. „nacítia vašu pokožku“ presne na mieste, ktorým prechádza kalibruje  individuálny program a zároveň terapeutovi pomáha udržiavať primeraný tlak hlavice na pokožku."

Čistá, rozžiarená pleť, zredukované známky starnutia, zjednotená farba a zhustená štruktúra pleti - presne to má byť cieľom správneho ošetreniaNajlepšie je, že pri týchto sa nepoužívajú ihly a dosiahnete krajší efekt ako po botoxe. Pokožka po nich bude nádherne hydratovaná, bude pôsobiť sviežo a zachováte si mladistvý look. Tak čo, idete do toho? 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe