Presunúť na hlavný obsah

JUICY LIPS treatment alebo väčšie pery na počkanie bez skalpela: Dá sa to aj prirodzene a efektívne

Krása

Ak túžite po krásnych a väčších perách, nemusíte siahnuť len po invazívnych metódach. Dá sa to aj inak. Pozrite sa s nami na ošetrenia, ktoré fungujú a navyše sú šetrené.

Prirodzený objem, koniec šupinkám a efektivita v jednom

Pokiaľ túžite po krásnych perách, no neboli vám dopriate, nemusíte siahnuť len po invazívnych metódach. 21. storočie ponúka veľa možností ako sa k nim dopracovať. Juicy lips môžete dosiahnuť aj ošetrením, bez použitia ihiel, čo ocenia najmä ženy, ktoré pred nimi majú rešpekt, alebo otvorene z nich priznávajú strach. Ak patríte do tejto kategórie, skúste Hyaluron pen.

Prečítajte si: Dosiahnite efekt zväčšených pier tým prirodzeným spôsobom. Stačí mať len to správne know-how

Je to neinvazívna metóda aplikácie čistej kyseliny hyalurónovej. Neinvazívna preto, lebo pero neobsahuje spomínanú ihlu. Samotná procedúra je pomerne rýchla, bezbolestná, veľmi efektívna. Má korene v Kórei, no aj u nás sa stáva mimoriadne obľúbenou.

Toto všetko dokážete dosiahnuť:

  • zväčšenie pier
  • hydratácia
  • vyplnenie vrások smiechu
  • vyplnenie vrások spodnej časti tváre

"Pero tlakovou vlnou pretlačí kyselinu hyaluronovú pod povrch, kde sa v epidermis rovnomerne rozloží. Pri klasickom vpichu ihlou sa ihla vedie až do dermy a jej efekt je výraznejší ako pri Hyaluron Pen. Ten je jemný a prirodzený, zameriava sa na efekt "JUICY LIPS". Tzv. „kačičkový efekt” sa ním dosiahnuť určite nedá a to ani nie je cieľom tohto ošetrenia. Hyaluron pen používáme na zvýraznenie pier celých, no vieme aj pridať objem viac v hornej pere."

Neprehliadnite: Pripravte svoje vlasy na leto. Rutina, ktorá vám zachráni korunu krásy je niečo, čo si zamilujete

"Najobľúbenejšie je zvýraznenie práve vonkajšieho okraja hornej pery skôr v časti bližšie ku kútikom. Počas ošetrenia sa používa lokálne anestetikum, no toto ošetrenie môžeme považovať za bezbolentné. Zaberie približne 60 minút," prezrádza Silvia Dragan, majiteľka salónu krásy Xoxo Body & Mind, kde si ho môžete dopriať. 

Naozaj vďaka tomuto ošetreniu, získajú požadovaný objem, navyše sú hydratované, takže ak vás trápia nadmerne vysušené pery, takto im môžete dať zbohom. Funguje to skvele. Keďže kyselina hyalurónová je pre telo prirodzená, je to ten najlepší spôsob, ako dosiahnuť "štavnaté" pery na počkanie. Budú mäkké, jemné a prirodzené. Aj takáto malá zmena zovňajšku, zmení vzhľad a budete sa cítiť oveľa sebavedomejšie. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe