Presunúť na hlavný obsah

Dosiahnite efekt zväčšených pier prirodzeným spôsobom. Stačí mať len to správne know-how

Krása

Sú jedným z ústredných bodov krásy. Pery. Niet divu, že sa na nich sústredí väčšina žien a estetický zákrok, ktorý ponúka okamžité vylepšenie, podstupuje mnoho z nich. Čo však v prípade, ak po injekcii do pier netúžime?

Hydratácia je základ 

Nech to znie ako akékoľvek klišé - bez hydratácie sa nepohnete. Ak nepijete dostatok vody alebo sú vaše pery nebodaj popraskané, nielenže sa naozaj ''scvrknú'', zároveň pôsobia nepekným dojmom, pri ktorom skutočne nezáleží na ich veľkosti. Na to, aby vyzerali príťažlivo a nadobudli svoju čo najväčšiu veľkosť, je okrem pitného režimu hneď dôležitých niekoľko krokov. 

Prečítajte si: Skrášľovacie masky na tvár. Najkrajšie ženy na svete nedajú dopustiť práve na tento produkt

1. Pravidelná masáž

Tak, ako naša pleť, aj naše pery sa potrebujú napumpovať. Poznáte všetky tie valčeky, kamene, masážne pomôcky, ktoré vám pomáhajú k boostu a rozžiareniu pleti? Tie potrebuje aj naša pleť. Netreba si kupovať nič špeciálne, na začiatok postačí, ak použijete svoju čistú zubnú kefku. Jemnými krúživými pohybmi si minimálne minútu prechádzajte po perách. Rozdiel zbadáte okamžite. 

Pozor, ak máte pery v žalostnom stave a sú mimoriadne citlivé, nezasahujte do nich iným predmetom. Mohli by ste im totiž viac poškodiť než pomôcť.

2. Pozor na zloženie

Nie je jedno, čo si na svoje pery dávame - a tak by ste si mali vyberať skutočne kvalitné rúže, ktoré vaše pery nevysušujú a neobsahujú škodlivé látky. Tie by mali byť v kozmetike tabu, no bohužiaľ nie sú. Vyhnite sa tak lacným napodobeninám, po ktorých síce dosiahnete väčšinou pekný, matný efekt, no cítite pocit vysušených pier. Investujte do kvalitných, najlepšie prírodných značiek, ktoré neobsahujú zbytočnú chémiu. 

3. Masky a peelingy

Znie to ako utópia? Ale nemala by byť. Aj vaše pery si zaslúžia luxus v podobe hydratačnej masky či peelingu. Na trhu ich je hneď niekoľko, no ak si neviete vybrať, alebo v nich zatiaľ nemáte dôveru, siahnuť môžete aj po lacnejších, neinvazívnych, ktoré si vyrobíte doma. Najosvedčenejšou kombináciou je med, citrón či škorica. 

Maska z medu: Stačí si ráno natrieť na pery tenký filter a nechať to pôsobiť aspoň 15 minút, následne jemne zmyť vatovým tampónikom. Pozor, na to, aby ste zbadali efekt, je potrebné, aby ste to praktizovali minimálne dva týždne na pravidelnej báze. 

Citrón: Rozrežte si ho na polovicu a časťou si krúživými pohybmi masírujte ústa. Dostanete chcený boost a dokonca aj vzhľad šťavnatých pier. Pozor, robte to však len v prípade, že sú vaše pery v poriadku - inak by to bolo výrazne nepríjemné.

ŠkoricaZmiešajte lyžicu kryštálového cukru, lyžičku mletej škorice, lyžičku kokosového oleja a zmes naneste na suché a čisté pery. Jemne ich masírujte, čím sa z nich odstráni popraskaná koža. Peeling nechajte pôsobiť približne dve minúty a následne ho zmyte.

Mohlo by vás zaujímať: Beauty odličovanie a čistenie: Ak chcete mať stále mladistvejšiu pleť, musíte ju vedieť obnovovať

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe