Presunúť na hlavný obsah

Nové bývanie Jennifer Lopez? So svojím partnerom majú zálusk na honosné sídlo

Zahraničné celebrity

Nie je to tak dávno, čo jedna z najkrajších speváčok sveta zrušila nielen svoju svadbu, ale aj zásnuby a spoločný život s dnes už bývalým partnerom Alexom Rodriguzeom. Zdá sa, že v živote nemá problém posunúť sa - práve naopak.

Aj keď si mnohí mysleli, že Jennifer Lopez napriek odloženej svadbe povie áno bývalému bejzbalovému hráčovi, Alexovi Rodriguezovi, stal sa presný opak. Hoc sa dvojica už od začiatkov stretávala s klebetami a neprajníkmi, ktorí poukazovali najmä na športovcovu sukničkársku stránku, zdalo sa, že spolu ustoja všetko. Koniec koncov, nešlo len o nejaký flirt, ale zásnuby, ktorému predchádzalo spoločné bývanie s rodinami. 

Ani to však nepomohlo udržať vzťah po tom, čo sa začiatkom tohto roka objavili ďalšie klebety - a to, že Alex jednu z najobľúbenejších popových speváčok súčasnosti podvádza. Napriek tomu, že sa dvojica tvárila, že všetko je v naprostom poriadku, krátko na to vrátila JLo svojmu snúbencovi prsteň. A nielen to - zrušila svadbu, zbalila si svoje veci a spolu s dcérkou sa odsťahovala do Miami.

Prečítajte si: Podviedol ju, čím sa prepadol na dno. Bývalý priateľ Jennifer Lopez zažíva potupu

Nový začiatok

Vtedy ešte ani len samotný Alex netušil, že ide o trvalé rozhodnutie - a že Jennifer má vo svojom hľadáčiku niekoho ďalšieho. Ako sa ukázalo, išlo o staro-novú známosť, s ktorou bola zasnúbená kedysi. Herec Ben Affleck si srdce speváčky získal už pred viac ako 15-timi rokmi, no ich vzťah sa vtedy rozpadol. Zdá sa však, že stará láska nehrdzavie

Neprehliadnite: Môže byť na ňu pyšný. Nádherná dcéra Arnolda Schwarzeneggra si vybudovala vlastnú kariéru

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe