Presunúť na hlavný obsah

Užili si leto a to najpozitívnejšie ich ešte len čaká: Tieto znamenia zverokruhu prežijú najkrajšie zimné obdobie

Zábava

Nadchádzajúce obdobie bude mimoriadne priať určitým znameniam. Nielenže zažijú veľa dobrodružstiev, ale ich život ovplyvní množstvo pozitívnych zmien. Našli ste sa medzi nimi?

Podarí sa im objaviť vnútornú silu, zahodiť staré krivdy za hlavu a venovať sa len novým veciam

Prežili leto plné dobrodružstiev, spoznávania nových krajín a kultúr, vychutnali si množstvo výletov. Sú to skrátka zberatelia zážitkov. Patria medzi veľmi kreatívne duše a snažia sa vo všetkom hľadať vždy to pozitívne.

Zbožňujú objavovanie nových vecí a majú radi výzvy. Skrátka ľudia narodení v znameniach Leva, Strelca a Vodnára si vedia život užívať plnými dúškami a so všetkým, čo k nemu patrí.  Majú v sebe niečo, vďaka čomu sa im všetko, čoho sa dotknú vždy podarí. 

Prečítajte si: Najväčší spaľovač tukov: Tréningový plán pre ženy na stratu hmotnosti, ktorý zostavil fitness tréner

Rovnako úspešné obdobie ich ešte len čaká. Bude sa im dariť v kariérnej oblasti, no ani vzťahy nebudú v žiadnom smere zaostávať. Práve v zimnom období prežijú veľké životné zmeny.

V práci ich príjemne poteší naozaj štedré zvýšenie platu a povýšenie. Tí čo sú v dlhodobom vzťahu, ho posunú o level vyššie. Môže ísť o spoločné bývanie, zásnuby alebo rovno svadbu. Aj keď predtým posledným, budú mať akýsi vnútorný rešpekt, veľmi dobre vedia, že to bude to najlepšie rozhodnutie. 

Neprehliadnite: Pilates dokáže vyformovať, ale aj predĺžiť nohy. Prvé výsledky uvidíte už za dva týždne

Podarí sa im tiež objaviť vnútornú silu, zahodiť staré krivdy za hlavu a venovať sa len novému. Doteraz totiž veľmi vnútorne riešili čo sa stalo kedysi a nedokázali sa odpútať od mnohých vecí, čo im vlastne bránilo napredovať.

Práve vyrovnanie sa s minulosťou, prijatie samého seba sa stane pre nich veľkou devízou toho, že sa im bude naozaj veľmi dariť. Jednoducho obdobie, ktoré príde, budú aj oni sami vnímať ako jedno z tých najkrajších. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe