Presunúť na hlavný obsah

Do mesta aj do lesa: Noste obľúbené bermudy tak, aby ste boli vždy za dámu

Móda

Bermudy sú kúskom, ktorý dokáže byť naozaj všestranný. Len treba vedieť ako na to. S čím ich kombinovať, aby ste vždy vyzerali perfektne?

Viete kedy sa začala písať prvá kapitola dnes na jednej strane veľmi obľúbených, ale zároveň aj zatracovaných bermúd? Keď námorníci z Royal Navy, prišli na Bermudské ostrovy, boli veľmi prekvapení tropickým počasím, ktoré tu zažili. Práve oni prišli na verziu nohavíc, ktoré sú o niečo kratšie ako klasické, no zároveň práve do takéhoto počasia predstavujú ideálnu voľbu.

Odvtedy sa dostali do celého sveta a postupne si k nim našli cestu aj ženy. Najväčší boom však zažili v 70. a 90. rokoch. Bermudy buď skrátka milujete alebo nie. 

Elegancia a sebavedomie ako nosný prvok

Tento skutočne nadčasový kúsok môžete nosiť na tisíce spôsobov. Keď chcete pôsobiť naozaj elegantne, sexi a chic, určite choďte do kožennej verzie. Je to síce niečo, na čo treba mať trochu odvahy, no určite budete v takomto outfite neprehliadnuteľná. Držte sa zemitých odtieňov a s farbami v tomto veľmi neexperimentujte. 

Kostýmové variácie

Bezproblémov si ich môžete vziať aj na večerný drink, či nedeľný brunch s kamoškami. Neón je opäť veľmi žiadaný, takže pokojne vrámci kostýmových variácií, siahnite aj po ňom. Ak si netrúfate na crop top, svoje urobí aj klasické biele tričko. Ide predsa o to, aby ste sa cítili komfortne a pohodlne. 

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Chic verzia pre odvážne duše

Nemusíte sa báť ani flitrov. Ak je jeden prvok dominantný, všetko je v poriadku. Pokojne si na prechádzku do mesta vezmite túto jedinečnú verziu bermúd. Ležérnosť docielite vlneným rolákom, či svetrom. O to pri takomto outfite ide. Podporiť nenútenosť úplne prirodzene.

Klasika, ktorá vám umožní prejaviť svoju osobnosť

Bermudy v jeansovej verzii sú absolútnou klasikou, ktorou nikdy nič nepokazíte. Rovnako ako sa hodia do mesta, tak si ich pokojne môžete vziať aj na prechádzku po lese. Kombinujte ich s čímkoľvek - práve takýmto spôsobom, dokážete vyjadriť svoju aktuálnu náladu. A móda predsa o sebavyjadrení je. 

Neprehliadnite: Obľúbený doplnok do vlasov z 90. rokov je späť: Známe celebrity vrátili tento trend opäť do módy!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe