Presunúť na hlavný obsah

Trendy slnečné okuliare, ktoré vám pristanú: Nosia ich tie najväčšie IT girls a zamilujete si ich aj vy

Móda

Slnečné okuliare, ktoré vás budú sprevádzať na každom kroku. Vyhnete sa tak nežiadúcim vznikom vrások a získate štýl, ktorý vám pomôže spoznať samé seba.


Čierne úzke v minimalistickom vzhľade 

Slnečné okuliare z kolekcie CHANEL jeseň/zima 2021/2022 v sebe spájajú striedmosť rámu so sofistikovanosťou detailov. Skutočný módny doplnok s charakteristickým podpisom. Minimalistický vzhľad okuliarov a rám, ktorý zdobí dvojité C pôsobiace ako šperk. Okuliare tohto módneho domu vždy so sebou nesú istú dávku elegancie, nech máte na sebe čokoľvek.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

80. roky trochu inak

Návrat do minulosti v móde momentálne boduje. Inak to nie je ani v prípade okuliarov. Bottega Veneta sa dlhšie pohráva so svojím portfóliom a hoci stále prináša nové a nové dizajny okuliarov, tie osvedčené sú jednoznačne „technické okuliare“ pripomínajúce 80. roky. Priehľadné sklá v sivej či hnedej, ale aj čierna klasika. Ideálne k nohavicovému kostýmu. 

Veľké sklá a pohľad do očí

Veľké sklá a „zváračské“ okuliare. Pretrvávajúci vzhľad, ktorý ženy po celom svete milujú. Okuliare Saint Laurent nezakrývajú celkom oči a napriek tomu urobia pohľad istým spôsobom tajomným. Sú ideálnym spoločníkom aj na tie dni, kedy je pod mrakom. UV žiarenie totiž spôsobuje najviac vznik vrások, chrániť oči by sme mali po celý rok, nielen v lete.

Lenonky v úzkom prevedení

Lenonky v úzkom prevedení. Ženám dodajú šmrnc a pocit sebaistoty. Nosia ich tie najväčšie IT girls a výborne ladia k čomukoľvek, čo si oblečiete. Čím jednoduchšie, tým lepšie. Kvalitné sklá sú nevyhnutnosť. Dizajnové okuliare MATSUDA (Optika Žilka) spĺňajú všetky atribúty najkvalitnejších okuliarov.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe