Presunúť na hlavný obsah

Móda z Fashion LIVE! 2021: Topmodelka Barbora Brušková ako inšpirácia, Zuzana Kanisová štýlová ako vždy

Slovenské celebrity

Módne podujatie Fashion LIVE! 2021 prilákalo hneď prvý deň veľa známych osobností z oblasti módy, ktorí si nenechali ujsť najnovšie kolekcie z domácej lokálnej scény. Ich stylingy sú odrazom toho, že na Slovensku sa móda neustále posúva vpred.

Barbora Brušková

Topmodelka Barbora Brušková zvolila na podujatie Fashion LIVE! nohavicový kostým s rolákom, ku ktorému obula sandále. Čistý, nadčasový dizajn sa spája so silnými ženami, ktoré nepotrebujú slepo nasledovať trendy, ale majú jasne definovaný smer, ktorým sa uberajú – v živote, aj v móde.

Čítajte viac: Fashion LIVE! odštartoval na Nivách svoj trojdňový maratón módy. V kolekciách rezonovala téma udržateľnosti

Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová podporuje lokálnu módu a vo svojej práci často čerpá práve z ateliérov česko-slovenských dizajnérov, ktorých kombinuje s prestížnymi zahraničnými módnymi domami. Na Fashion LIVE! prišla v overale, cez ktorý prehodila čiernu koženú bundu a vyzerala ako vždy – o krok vpred.

Natália Körnerová

Influencerka Naty Kerny obliekla čierny kožený kabát a jednoduché jeansy, ku ktorým obula vysoké kovbojské čižmy. Styling, ktorý je počas jesene vhodnou kombináciou a nemusíte si vôbec lámať hlavu. Je to stávka na istotu a niekedy naozaj netreba hľadať nič neobvyklé, klasika je klasika a vždy ňou bude.

Michal Borec

Marketingový riaditeľ TV Markíza Michal Borec je v spoločnosti vždy dobre oblečený a svoj výber stylingu prispôsobuje udalosti, na ktorú sa chystá. Rád podporuje nové tváre a talenty. Jeho styling bol aj tentokrát pre neho charakteristický a možno ho zaradiť medzi najlepšie obliekajúcich sa mužov na Slovensku.

Bruno Ciberej

Moderátor Bruno Ciberej je v móde ako doma a jeho štýl je jasne definovaný už niekoľko rokov. Na Fashion LIVE! Si obliekol béžové nohavice a jednoduché tričko a vyzeralo to skvelo. 

Babsy Jagušák

PR manažérka Babsy Jagušák, ktorá je od začiatku súčasťou módneho podujatia Fashion LIVE! sa rada obklopuje lokálnou tvorbou a dizajnérov podporuje všade, kde sa objaví. Babsy má na sebe vždy niečo originálne, iné a rada prekvapí. Aj vďaka nej na Slovensku lokálna móda prekvitá.

Alexander Lindov

Stylista Alexander Lindov patrí medzi najlepšie oblečených mužov na domácej scéne. Jeho stylingy sú odrazom najnovších trendov v pánskej móde v kombinácii s nadčasovými nestarnúcimi kúskami, ktorých má v šatníku veľa. 

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová si obliekla silno ženský outfit v podobe koženej sukne a blúzky. Slovenská femme fatale, ktorej tieto ženské kúsky veľmi pristanú a vďaka postave, akú si udržiava aj po rokoch od víťazstva v súťaži krásy, si to môže dovoliť.

Inšpirujte sa: Perníková madona: Andrea Smolinská v Galérii Ľudovíta Fullu žiari na titulke magazínu FEMINITY

Viac zaujímavých outfitov z podujatia Fashion LIVE! sledujte v našej GALÉRII.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe