Presunúť na hlavný obsah

Comeback prešívaných búnd vo všetkých dĺžkach a strihoch: Aký typ zvoliť k vašej postave?

Móda

Prešívané bundy sú hitom tejto jesene aj zimy. Tzv. onion jacket, ktoré boli veľmi populárne v roku 2009 sú späť a to vo veľkom štýle. Povolené sú takmer všetky strihy a odtiene.

Táto jeseň patrí čo sa týka búnd, rozhodne tým prešívaným. Po 12  - tich rokoch tak tento kúsok, hlási skutočne obrovský comeback a vidieť ho takmer v každej jednej kolekcii, ikonických návrhárov. Onion jacket je praktická, štýlová, pohodlná a chic. Navyše počas chladných mesiacov dokonale zahreje. 

Dĺžku a strih prispôsobte svojej postave

Pokiaľ máte perfektnú postavu, tak samozrejme strih veľmi riešiť nemusíte. Keď sa však do tejto kategórie neradíte, máme pre vás niekoľko praktických rád.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Ženám s krivkami a tým, ktoré sú nižšie sa dokonale hodí rovný strih v dĺžke nad kolená. Nič ním nepokazíte a v tomto prípade môžete zvoliť aj výraznejšie farby ako je burgundy, horčicová, či zelená. 

Keď máte úzke ramená a driek, no širšie boky, skvele na tomto type postavy, vyzerá dĺžka do pása. Zdôrazníte to, na čo ste hrdá a zároveň odpútate pozornosť od nedostatkov, ktoré vás trápia.

Tu si však dajte pozor na výber farby. Všetky jemné pastelové sú fajn, rovnako aj klasika v podobe čiernej. Vyhnite sa však krémovým odtieňom, tmavohnedej a bielej.

Ležérne, no so šmrncom

Čo sa týka samotného outfitu, pokojne si prešívanú bundu môžete vziať k jeansom, skladaným a tylovým sukniam, či šatám. Dá sa pod ňou skvele vrstviť, no v tomto smere to zase netreba preháňať, aby ste si zbytočne nepridali na objeme. 

Neprehliadnite: Obľúbený doplnok do vlasov z 90. rokov je späť: Známe celebrity vrátili tento trend opäť do módy!

Ak sa rozhodnete pre verziu so sukňou, zvoľte topánky s vyšším podpätkom. Pridáva vám to na sofistikovanosti a vyzdvihne ženskosť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe