Presunúť na hlavný obsah

Test osobnosti, ktorý vám prezradí, ako vás vnímajú ostatní: Ste v kolektíve obľúbený alebo vás naopak príliš nemusia?

Zábava

Ak vás zaujíma, ako pôsobíte na iných, urobte si jednoduchý test, ktorý vám to prezradí. Zistite o sebe, či patríte do kategórie obľúbencov, alebo ste na opačnej strane.

Pokiaľ vás zaujíma ako vás vnímajú iní a čo si o vás myslia, urobte si jednoduchý test osobnosti, ktorý o vás veľa prezradí. Zatnite ruky, pozrite sa na svoje päste a odhaľte, čo to o vás vypovedá. Áno, práve takéto obyčajné zovretie, dokáže odhaliť množstvo vecí o vašej povahe a charaktere. 

1. typ - palec vedľa prstov

Ľudia, ktorí zovrú päsť týmto spôsobom sú veľmi ambiciózni, majú ochranárske sklony, no sami sebou si mnohokrát bývajú veľmi neistí. Sú pracovití a idú vždy za všetkým, čo si zaumienia. Vo všeobecnosti ich v kolektíve majú ostatní radi, no oni mávajú problém adaptovať sa v neznámom prostredí.

Prečítajte si: Ideálna váha žien podľa výšky. Spadáte do tejto kategórie?

Vtedy môžu pôsobiť až príliš placho. Keď sa však začlenia, radia sa do kategórie tzv. miláčikov. Ich hravosť, autenticita a otvorenosť je to, čo iným veľmi imponuje

2. typ - palec prekrížený cez prsty

Títo ľudia sú mimoriadne sebavedomí, majú radi ak ich iní chvália a túžia po pozornosti okolia. Robia všetko pre to, aby sa iným zapáčili a naozaj im záleží na názore druhých. Možno až príliš na ňom lipnú.

Práve tieto ich osobnostné črty a vlastnosti, mnohokrát spôsobujú to, že ich iní vnímajú ako príliš arogantných. Vo svojej podstate takí nie sú, no pôsobia tak na okolie.

3. typ - palec skrytý pod prstami

Plachí introverti. Azda toto ich charakterizuje najviac. Majú problém dávať najavo svoje emócie, ak cítia krivdu, väčšinou sa uzatvoria sami do seba. Nevyhľadávajú veľmi prítomnosť cudzích ľudí, najlepšie sa cítia v kruhu svojich blízkych a priateľov. Obklopujú sa pár ľuďmi, ktorí v ich živote zohrávajú významnú úlohu. 

Nenechajte si ujsť: Seriál z produkcie HBO Manifest: Príbeh o cestovaní v čase, ale aj láske, sa oplatí vidieť

Veľmi ťažko znášajú napäté a stresové situácie. Ak sa cítia pod tlakom, vždy sa stiahnu do úzadia a stránia sa kohokoľvek. Okolie ich vníma pozitívne, no v rebríčku obľúbenosti sú niekde v strede. Práve kvôli ich plachosti, totiž ľudia nevedia odhadnúť ako sa vlastne cítia. 

Je pre Vás dôležité, ako Vás okolie vníma?

spolu hlasovalo 137 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe