Presunúť na hlavný obsah

Nastal koniec zážitkovým darčekom? Korona mení pravidlá, s týmito tipmi však na Vianoce zabodujete

Zábava

Personalizované darčeky sú nielen obľúbené, ale samotnému obdarovanému dávajú najavo aj to, že sme si pri výbere dali skutočne záležať. Wine Door Club prichádza s víziou jedinečných osobných darčekov, ktoré rozhodne potešia každého gurmána.

Máme tu december, čo znamená len jediné. V kalendároch sa vynára obdobie sviatkov a v našich hlavách zas otázka, čím tento rok potešiť svojich blízkych. Vyčarovať im úsmev na tvári je v týchto časoch ešte o čosi dôležitejšie. Poradíme vám preto, ako vybrať originálny vianočný darček, z ktorého radosť pretrvá.

Aktuálna situácia nás z preplnených nákupných centier opäť vyhnala hľadať darčeky do online sveta, čo môže byť ešte ťažším orieškom. Nielenže sa vytráca akákoľvek atmosféra, produkty si nemôžeme pozrieť, ohmatať či skúsiť. Zabudnite však na nekonečné scrollovanie širokej ponuky na internete, v skutočnosti je hľadanie darčeka celkom jednoduché, stačí vedieť ako na to. 

Čo je pri výbere darčeka naozaj dôležité? 

Ešte pred samotným nákupom je dobré vedieť, na čo sa pri výbere darčeka zamerať. Čo všetko by sme teda mali zvážiť? Je vedecky dokázané, že vhodné dary dokážu medzi ľuďmi prehĺbiť a posilniť vzťahy. Chcete obdarovanému povedať, že vám na ňom záleží aj keď ste sa už dlho nevideli? Alebo sa mu naopak chcete poďakovať, za to, čo pre vás každý deň robí. Správnym darom sa dá dokonca naznačiť “Spomaľ, vychutnaj si život so svojimi milovanými tu a teraz.” Podľa psychológov by sme mali prihliadať na dva hlavné aspekty darčeka praktickosť a dlhodobejšie uspokojenie.

Praktickosť hovorí o tom, že by mal dar dávať zmysel a byť funkčný. Otázkou je, čo reálne aj s ohľadom na dobu v ktorej žijeme, vaši milovaní využijú? Svoju rutinu starostlivosti o pleť už mnohé dámy počas minulých lockdownov povýšili na dokonalú a sestry, či kamošky si teplákové súpravy zadovážili pre istotu v každej farbe. Praktický nebude ani tisící pár ponožiek či spodného prádla pre vášho partnera. Skúste to teda tento rok trochu inak. 

Druhým aspektom, na ktorý by sme podľa odborníkov mali pri výbere darčeka prihliadať je dlhodobejšie uspokojenie. Znamená to niečo, z čoho radosť nevyprší ešte skôr, ako si pripijeme na nový rok. Darček, ktorého životnosť síce nemusí byť nekonečná, no radosť či zážitok z neho pretrvá. Ak chcete, aby na vás obdarovaný spomínal, zamerať by ste sa mali na jeho pocity. 

Aj práve preto býva synonymum originálneho darčeka často skôr zážitok ako hmotná vec. Vďaka tomu sú dary ako poukážka do salónu, lístky na koncert či do divadla alebo adrenalínové zážitky stále viac obľúbené. Momentálne je však všetko uvedené ťažko využiteľné, skvelou alternatívou je preto darovať zážitok na doma.

Darček, s ktorým budú Vianoce, Silvester i celý ďalší rok o niečo pestrejšie  

Všetky vyššie uvedené kritériá a ešte oveľa viac ponúka darčekové víno vo forme predplatného. S touto originálnou myšlienkou prichádza online vínny klub Wine Door Club, ktorý je ideálnym miestom pre milovníkov nových chutí, vôní a zážitkov. Garantujeme vám, že s takýmto darčekom, krok vedľa neurobíte. Veď kto by už nemiloval víno? A nielen tak hocijaké, ale kvalitné víno, ktoré prešlo starostlivým výberom profesionálneho someliéra

A ako to celé funguje? Darček personalizujete tak, že si zvolíte typ selekcie a frekvenciu zasielania vín. Tá môže byť každý mesiac, každý druhý alebo každý tretí mesiac. Z takéhoto zážitku sa teda budú vaši blízki tešiť celý nasledujúci rok. Domov im prídu vždy tri rôzne, raritné vína, z toho vždy jedno slovenské. K vínam ukrytým v štýlovom boxe nechýba ani ich charakteristika a odporúčania na párovanie. Súčasťou je aj venovanie, ktoré bude niesť odkaz priamo od vás.

Vytrhnúť sa z reality bežných dní a prostredníctvom zmyslov vycestovať do Francúzska, Talianska či Nového Zélandu. Aj takúto možnosť sprostredkuje darčekové členstvo Wine Door Club, ktoré garantuje vždy nové vína, vďaka ktorým obdarovaný objavuje stále nové chute. Výhodou je nepochybne aj donáška kuriérom priamo domov a vstup do členského eshopu Pivnička.

Pre milovníkov romantiky aj nespútaných dobrodruhov

K prednostiam tohto zážitkového darčeka, ktorý sa dá jednoducho vychutnať aj v pohodlí domova, patrí jednoznačne jeho tvárnosť. Nielenže je predplatné vína nápaditým a cool darčekom, je aj univerzálne a poteší takmer každého. Či už ide o rodičov, ktorí si spoločne radi oddýchnu pri pohári dobrého vínka, alebo brata, ktorý miluje skúšať nové veci. Radosť ním urobíte partnerovi, ktorého naozaj nenadchne len tak hocičo, ale aj priateľke, ktorá zbožňuje prekvapenia.

DARUJTE K VIANOCIAM VÍNNE PREDPLATNÉ

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe