Presunúť na hlavný obsah

Vianočný CHANEL zdobí najslávnejšiu ulicu: Inšpirované 100. výročím presláveného parfumu N°5

Móda

Pri príležitosti nadchádzajúcich sviatkov a osláv na konci roku, bola fasáda butiku CHANEL na 19 rue Cambon odetá do nádhernej výzdoby inšpirovanej 100. výročím CHANEL N°5 a jeho slávou.

Butik bol otvorený v roku 2018 na rohu rue Duphot a rue Saint-Honoré a rue Cambon, len pár krokov od historickej adresy CHANEL, čísla 31.

Prečítajte si: Xmas kolekcie make-upov na rok 2021: Nablýskané vianočné beauty tipy na darček pre iných aj pre vás

Svetelná inšalácia predstavuje úplne prvý parfum módneho domu CHANEL. Sto rokov od svojho vzniku naďalej vie, ako nechať ľudí snívať.  Nádherný symbol tvorivej sily CHANEL, jej dokonalosti, savoir-faire a sebarealizácie. Ako čuchový dvojník Gabrielle Chanel stelesňuje základ identity módneho domu CHANEL a jeho histórie.

Snová inštalácia sa skladá z kovovej konštrukcie pokrytej LED girlandami a je obklopená konšteláciou hviezd, ktoré je oslavou fascinácie Gabrielle Chanel pre vesmír. Je tiež poctou symbolu domu a mágií slávností, ktoré sprevádzajú prechod do nového roka.

Neprehliadnite: Vianočná výzdoba interiéru v prírodnom štýle: Maličkosti, ktoré stačí zmeniť a máte bývanie ako z katalógu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe