Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie vianočné sviečky, ktoré sú ako umelecké dielo: Prežite pekný večer v intímnom prostredí

Bývanie

Voňavé sviečky sú viac ako len dekor alebo doplnok. Tie najexkluzívnejšie kúsky totiž pôsobia ako umelecké dielo, ktoré vám rozžiari interiér. Počas Vianoc to platí dvojnásobne.

Krásne vône dokážu navodiť atmosféru, ktorá sa nám spája s príjemnými zážitkami. Voňavé sviečky, ktoré sú navyše dizajnovým skvostom zaujmú v interiéri miesto umeleckého diela.

Inšpirujte sa: Vianočný interiér v tradičnej červeno-zelenej kombinácii: Vo svete žne každý rok jeden úspech za druhým

Trudon pozýva do Versailles

Vôňa Gabriel navodí atmosféru zimného večera pri krbe. Ručne fúkané a zlatom vykladané sklo tohto roku zdobí dvojité L, ktoré pripomína kráľovskú pečať Ludvíka XIV. Hrejivá vôňa kože, kašmírového dreva a kandovaných gaštanov evokuje šťastné spomienky z detstva a dokonalo navodzuje atmosféru zimných večerov pri krbe. 

Malé umelecké dielo

Sviečky L'Objet sú považované za malé umelecké diela a nie je ťažké pochopiť prečo. Klietka vytvorená podľa vzoru starej vtáčej klietky, je umiestnená vo vnútri porcelánovej a zlatej nádoby. Ručne nalievaný parafínový vosk je prevoňaný charakteristickou vôňou značky - Pink Champagne - ktorá naplní váš domov jemnou, sladkou arómou.

Aromatická sviečka Sandalwood 

Aromatická sviečka Sandalwood z produkcie Zara Home predstavuje zmes najočarujúcejších teplých korenín. Kardamón a elegantné dreviny. Vôňa santalového dreva vydrží vďaka jantáru a fialke. Duchovný darček pre pocit, že ste doma a nezáleží na tom, kde ste.

Poklady Diptyque

Kultová francúzska značka Diptyque zakončuje oslavy 60. výročia kolekciou vianočných sviečok s podtitulom "poklady diptyque". Zvedavosť, čas a dedičstvo. To sú spoločné menovatele tejto kolekcie. Vôňa Sapin z tia kolekcie, je interpretáciou zelenej sviežosti horských borovíc, ktorú podtrhujú hrejivé nôty horiaceho dreva.

Mohlo by vás zaujímať: Vianočná výzdoba interiéru v prírodnom štýle: Maličkosti, ktoré stačí zmeniť a máte bývanie ako z katalógu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe