Presunúť na hlavný obsah

Vianočný interiér v tradičnej červeno-zelenej kombinácii: Vo svete žne každý rok jeden úspech za druhým

Bývanie

Máte už jasno v tom, v akom štýle a bude niesť vaša tohtoročná vianočná výzdoba? My sme vsadili na rokmi overenú červeno-zelenú kombináciu v prírodnom duchu, ktorá žne vo svete úspechy.

Z času na čas experimentujeme a siahame po nových, neopozeraných farebných kombináciách a štýloch, aby sme zistili, že to najlepšie je vždy to rokmi overené. V prípade vianočnej výzdoby je to jednoznačne červeno-zelená kombinácia, ktorá sa nesmie naprieč trendmi tých najzvučnejších značiek. Inšpirujte sa naším výberom štýlov.

Inšpirujte sa: Vianočná výzdoba interiéru v prírodnom štýle: Maličkosti, ktoré stačí zmeniť a máte bývanie ako z katalógu

Dekoračný stromček s LED osvetlením

Stromček rovnako do interiéru ako do exteriéru. Taký je dekoračný stromček s LED osvetlením od Cellbes. Črepník mu dáva prirodzený nádych a ľahkosť zakomponovania do vášho príbytku. Jednoduchá výzdoba a dôraz na svetielka sú najnovším hitom v oblasti vianočných stromčekov. Trendy sa uberajú viac k jednoduchosti a autentickosti.

Snehová guľa navodí atmosféru Vianoc

Čo by to boli za Vianoce bez snehovej gule. Symbol Vianoc, aký poznáme z filmov. Jednoduchá dekorácia, ktorá len vďaka jedinému otočeniu navodí atmosféru tých najkrajších sviatkov. Snehová guľa od Zara Home, pri ktorej sa pri otočení pohybujú snehové vločky je tiež skvelým darčekom, ako potešiť najbližších. 

Vianočné šampanské a večer s blízkymi

Poháre na šampanské z tieňovaného skla z dielne interiérovej tvorby H&M Home. Odštartujte sviatky so svojimi blízkymi a rodinou so štýlovým stolovaním a vychutnajte si pôžitok z jedla po novom. Večer v štýlovom prevedení, ktorý sa stane vašou tradíciou. 

Vianočné ozdoby v podobe iniciálok

Personalizované darčeky alebo ozdoby na vianočný stromček. Drevené iniciály s vianočnými motívmi v tradičnej červeno-zelenej kombinácii z Next Home sú príjemným spestrením vianočnej výzdoby stromčeka alebo potešením pre druhých. 

Imelo a vianočný veniec štartujú advent

Aj vy tak milujete advent? Slávnostný čas a pokoj, kedy s rodinou túžime prežiť ten najkrajší čas, si zaslúži niečo špeciálne. Adventný veniec ako symbol mesiaca do Vianoc, by preto nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Tento krásny prírodný s imelom sme našli na Westwing.sk. 

Neprehliadnite: Feng šuej ako dokonalá predpríprava na Vianoce. Správne zoradenie nábytku vam dokáže priniest šťastie, aj bohatstvo

Páči sa vám červeno-zelená kombinácia na Vianoce?

spolu hlasovalo 193 ľudí

Áno
184
Nie
9

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe