Presunúť na hlavný obsah

Jesenný interiér a bývanie ako z katalógu? Stačí nakúpiť za pár eur dekorácie a izby sa javia úplne novo

Bývanie

Jeseň je obdobím, keď mnohé z nás začnú premýšľať, čo by v rámci interiérových trendov mohli aplikovať do svojho domova. Ani my nie sme iné a preto sme vybrali inšpiráciu z najnovších trendov.

Zabudnite na veľké presuny nábytkov a rapídne zmeny. V oblasti nábytku odporúčame byť nadčasový a to, s čím sa môžete hrať sú doplnky a dekorácie. Ak ich milujete tak, ako my, určite sa vám budú páčiť najnovšie trendy v bývaní. Jeseň si ich jednoducho vyžaduje a malé detaily majú silu veľkých zmien a efektov. Neveríte? Poďte sa presvedčiť.

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Starostlivo vybrané bylinky a oleje

Vielö sprchový gél (Biorganica), ktorý vám dopraje pôžitok z tak bežných vecí ako je sprchovanie. Je kombináciou starostlivo vybraných bylín a olejov a blahodarnou bio syrovátkou. Nerobí kompromisy medzi maximálnou čistotou a účinkami. Minimalistický dizajn je predurčený na zakomponovanie do vašej kúpeľne, kde takýto obalový dizajn plní zároveň funkciu doplnku. Detaily robia svet.

Vonné tyčinky ako symbióza s interiérom

Vonné tyčinky Wild Bamboo, ktoré prináša Zara Home vnášajú do príbytku esenciu, ktorá opantá všetky vaše zmysly. Miestnosti príjemne rozvoňajú a vytvárajú akúsi symbiózu s interiérovým nábytkom, drevom a čistotou.

Vlnené deky ako symbol tepla domova

Vlnená prikrývka s dlhými strapcami od Cellbes je ideálnym spoločníkom na jesenné večery. Na pohovke alebo v posteli plní svoju funkciu, zatiaľ čo v ratanovom košíku vedľa nej skvelo dotvára najnovšie interiérové trendy v prírodnom duchu. Deka je neodmysliteľnou súčasťou tých najlepšie strávených dní doma. Pocit hrejivosti totiž symbolizuje teplo domova. Súhlasíte?

Čakanie na príchod najkrajších sviatkov v roku

Sklenená váza nemusí byť len transparentná. Medový odtieň ponúka priestor na hru s dekoráciami, pričom pomalý môžete siahnuť už po vianočnej výzdobe. Tá H&M Home v neutrálnych odtieňoch je nenápadná a postupne vnáša do interiéru atmosféru tých najkrajších sviatkov v roku.

Láska ide cez žalúdok

Chladné jesenné večery sú ako stvorené na príjemnú večeru. Dobré jedlo vynikne na štýlovom prestieraní, ktoré dnes môžete meniť, ako len chcete. Inšpirujte sa najnovšími trendmi interiérových značiek a verte, že neurobíte krok vedľa. No a nezabúdajte, že láska ide cez žalúdok.

Mohlo by vás zaujímať: Dominika Navara Cibulková ukázala svoju chatu. Honosný domček pôsobí ako z katalógu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe