Presunúť na hlavný obsah

Dekorácie do interiéru na jeseň 2021: Čo je natoľko IN, že vám to dokáže vylepšiť dojem z celkového bývania?

Bývanie

Dekorácie do interiéru na jeseň 2021 dokážu pozmeniť celkový dojem z bývania. Často sú to maličkosti, ktoré premenia vaše hniezdo lásky na dokonalosť a zážitky.

Pre nový pocit z domova nemusíte chodiť ďaleko. Naozaj stačí, keď doň vnesiete pár doplnkov a dekorácií v závislosti od ročného obdobia, ktorými dokážete vylepšiť celkový dojem na ešte lepší. 

Inšpirujte sa: Earthy Boho štýl: Tento typ bývania bude z roka na rok vyhľadávanejší, ľudia chcú žiť v prírode

Sklenená váza neuberá z priestoru, nechá ho dýchať

Sklenená váza s textúrou je detail, ktorý však vnáša do priestoru závan prírody. Lúčne kvety a aranžovanie kytíc podľa vlastného uváženia. Jediným pravidlom, ktorým sa môžete riadiť je ročné obdobie. Kyticové aranžmány vo váze s textúrou neuberú z priestoru a nechajú ho dýchať spolu s ňou. Kvety dodajú akémukoľvek interiéru vždy niečo naviac a nezabúdajte, že všetko je o pocite.

Home SPA vám pomôže načerpať nové sily

Za posledné mesiace sme mali možnosť pochopiť, ako veľmi dôležitá je starostlivosť o telo a psychohygiena. Malé domáce SPA sa zmestí do každej kúpeľne a to vďaka maličkostiam, ktoré vám navodia atmosféru relaxu. Sviečky, župan, drevený rebrík a hlavne čistota. Doprajte si raz za čas kúpeľ a čas len pre seba. Naučte sa to bez výčitiek.

Antická svieca vnesie eleganciu na stôl

Antická LED svieca vyrobená z vosku je ideálnym spoločníkom na dlhé jesenné večery. Na stôl vnesie štipku elegancie a to vďaka svojmu štíhlemu vzhľadu a jednoduchým líniám. V kombinácii s ľanovým obrusom navodí jedinečnú atmosféru, pri ktorej sa stretnutia s rodinou či priateľmi stanú nezabudnuteľnými chvíľami v živote. 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe