Presunúť na hlavný obsah

Štýlové vianočné pečenie: Napečte tie najchutnejšie sladkosti pomocou týchto nádherných formičiek

Bývanie

Spríjemnite si pečenie novými premakanými vychytávkami s uctievaním si tradičných vianočných hodnôt. Pečenie ešte nikdy nebolo také štýlové ako dnes.

Vianoce majú svoje kúzlo, ale čas, kedy začína advent tiež. Dokonca, niekedy ešte väčšie, keďže sa v nás stupňuje pocit vianočnej atmosféry a rozprávkovej nálady. 

Inšpirujte sa: Vianočná výzdoba interiéru v prírodnom štýle: Maličkosti, ktoré stačí zmeniť a máte bývanie ako z katalógu

Pečenie patrí neodmysliteľne k tomu a hneď ako odštartuje advent, začína sa to v kuchyni meniť na rozprávkovú pekáreň tých najchutnejších dobrôt od maminky. O tom, že aj pečenie sa stáva čoraz via štýlové, svedčia aj nasledovné formičky a dekorácie s ním späté.

Mini bábovky v podobe hliníkovej formy

Hliníková malá forma do rúry z dielne Zara Home so špirálovým motívom. Na pečenie ako stvorená a tieto mini verzie formičiek sme si veľmi obľúbili. Okrem mufinov tak môžete rozšíriť svoje portfólio receptov a vymyslieť si aj vlastný a základe vašich obľúbených chutí. Vôňa čerstvo upečených sladkých dobrôt v dizajne, vďaka ktorému to u vás doma bude vyzerať ako v tej najrozkošnejšej cukrárničke na svete.

Drevený embosovaný valček

Drevený vianočný embosovaný valček na cesto Valek Jumper Christmass od Bonami je doslova vianočným skvostom a najväčším pomocníkom pri pečení. Atmosféra Vianoc spočíva v pečení a v tom, ako si z generácie na generáciu predávame recepty, ktoré majú výnimočný význam. Mnohým sa nám práve vianočné pečivo spája s detstvom a s akousi nostalgiou.

Papierové formičky na pečenie

Čaro spočíva v detailoch a v maličkostiach. Dôkazom sú aj tieto chutné papierové formičky na pečenie IKEA. Vianočné motívy z nich robia tie najkúzelnejšie „nádobky“ na pečenie. Mufiny sú v nich naozaj bezchybné. Môžete ich využiť na pečenie malých dezertov a tiež v nich môžete servírovať teplé či studené predjedlá.

Mohlo by vás zaujímať: Inšpirácie na adventný veniec: Aké sú tohtoročné trendy a akých zásad by ste sa pri tvorbe mali držať?

Podložka pod hrniec Rulle vlna

Nadčasová podložka pod hrniec z vlny od Cellbes v jedinečnom dizajne s priemerom 19 cm. Počas pečenia alebo pri večeri sa vám zíde a vytvára jedinečný dojem zo stolovania. Hodí sa k prírodnému interiéru a dekoráciám a využijete ju aj mimo vianočných sviatkov. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe