Presunúť na hlavný obsah

Nový miláčik ženského publika. Zo sexi herca nevedia spustiť oči ženy rôznych generácií

Slovenské celebrity

Aj keď herectvo nikdy neštudoval, zdá sa, že mu úloha herca už prischla. Reč je o novej, mladej tvári, ktorá si vďaka pôsobeniu v známych seriáloch stihla vytvoriť už obrovské publikum fanúšikov.

Ešte predtým, než sa Adam Bardy objavil na televíznych obrazovkách, bol mnohým známy najmä z Instagramu. Svoje publikum totiž zaujal netradičnou kombináciou povolaní. Napriek tomu, že pôsobí v prvom rade ako vojak v čestnej stráži prezidentky, je totiž zároveň aj modelom a v roku 2014 dokonca získal titul najkrajšieho Slováka. 

Práve výrazné a súmerné črty tváre, ako aj jeho samotná charizma, zaistili Adamovi miesto v známych slovenských seriáloch. Divákom je známy najmä zo seriálu Pán Profesor, no len nedávno sa stal jednou z hlavných tvárí aj ďalšieho projektu, tentokrát z nemocničného prostredia. V seriáli Druhá šanca stvárňuje postavu doktora Šimona Bartoša, ktorý sa vyznačuje svojou drzosťou. 

Prečítajte si: Prezidentka Zuzana Čaputová poslala pozdrav z Tatier: Zima v jej podaní ako z rozprávky

Oči má len pre jednu

Aj keď sa Adamovo spektrum fanúšikov neustále zvyšuje a na sociálnych sieťach ho sleduje už vyše 30-tisíc ľudí, na obdiv od žien si príliš nepotrpí. Už dlhé roky má totiž oči len pre jednu - dnes už aj svoju manželku, modelku Bibi. Tá mu pred niekoľkými mesiacmi porodila vysnívaného synčeka, ktorému dvojica dala meno Alan.

„Ujasnite si svoje priority,'' napísal k čiernobielemu záberu obrúčky a ešte Bibinho tehotenského bruška Adam, ktorý v nich už má jasno. Na prvom mieste je uňho rodina, na ktorú nedá dopustiť. S kársnou modelkou pôsobili vždy ako harmonický a ukážkový pár a zdá sa, že ich láska sa narodím Alana len znásobila. „Ja so svojou najsilnejšou a najkrajšou zbraňou,'' znel jeden z komplimentov, ktorým opísal na sociálnej sieti svoju milovanú partnerku.

Práve romantická stránka Adama, ktorá ukazuje, že nie je len sexi chlapom, ale aj pozorným manželom a oteckom, chytá za srdce aj tie ženy, ktoré na prvý pohľad neoslovil. Niet sa čomu čudovať - vojak, model a už aj herec, má skutočne čo-to do seba.

Neprehliadnite: Aj keď im mnohí neverili, ich láska naberá každým dňom na sile. Slovenka po boku lámača ženských sŕdc žiari 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe