Presunúť na hlavný obsah

Karel Gott by bol na ňu pyšný: Dcéra Charlotte Gottová zažiarila v Paríži, onedlho oslávi 16. narodeniny

Zahraničné celebrity

Dcéra legendárneho českého kráľa popu Karla Gotta, Charlotte Ella Gottová zaželala krásne sviatky priamo z metropoly Paríža.

Dcéra legendárneho speváka Karla Gotta, Charlotte Ella Gottová onedlho oslávi 16. narodeniny. 

Charlotte Ella je staršou dcérou, ktorú mal Karel so svojou manželkou Ivanou. Rovnako ako jej otec, aj ona má pozitívny vzťah k hudbe a divadlu. Zahrala si v muzikáli Mata Hari a neskôr aj v muzikáli Antoinetta –  kráľovná Francúzska, kde sa objavila aj mladšia z dcér, Nelly Sofia.

Čítajte tiež: VIDEO: Slovenská premiéra filmu Karel: Milovaná manželka Ivana Gottová prišla osobne, tieto známe tváre si film nenechali ujsť

Charlotte Ella si vyskúšala aj dabovanie a jej sľubnú kariéru sleduje nejeden fanúšik ich celej rodiny. Legenda, akou je Karel Gott sa zapísala do sŕdc celému česko-slovenskému národu naprieč generáciami. Nečudo, že každý túži vidieť, ako budú pokračovať jeho potomkovia a aspoň takto byť v spojení s maestrom a jeho nezabudnuteľnou hudbou. 

Charlotte Ella v Paríži 

Charlotte Ella nedávno zaželala krásne sviatky prostredníctvom fotografie v Paríži. Charlotte o pár mesiacov oslávi 16. narodeniny a vidno, že je z nej čoraz dospievajúca mladá dáma. Navyše, veľmi charizmatická. Na fotografii s pozadím Eiffelovky vyzerá šťastne a štýlovo.

Neprehliadnite: Seriál Emily in Paris sa o chvíľu dočká pokračovania. Tvorcovia prezradili, čoho sa budú v ďalšej sérii držať

Návšteva romantického Paríža je pre ženu splneným snom. Veď koniec koncov je to aj jeden z posledných populárnych seriálov na Netflixe, ktorý spôsobil vo svete boom. Stále v súčasnosti veľmi populárny seriál Emily in Paris na Netflixe mapuje život mladej ženy, ktorá sa ocitne v Paríži a stretáva sa tam s rôznymi prekvapeniami, ktoré jej život prichystal.