Presunúť na hlavný obsah

Tieto veci si na vás chlapi všimnú ako prvé: Viete, čím ich okamžite zaujmete?

Partnerské vzťahy

To, čo si na nás muži na prvý pohľad všímajú, vás možno prekvapí. Zabudnite na prsia, či zadok, sami tvrdia, že je to o niečom inom.

Ste si isté, že viete, čo si na nás chlapi všímajú na prvý pohľad? Veci, ktoré my považujeme za to, čo ich určite upúta sú častokrát diametrálne rozdielne od ich reality. Preto sme vyspovedali troch mužov, ktorí nám prezradili ako to majú oni. Pozrite sa spolu s nami, či sa vaša predstava stotožňuje s tou, v mužských hlavách. 

Vlasy

Toto by azda predpokladala máloktorá z nás, no je to fakt. Muži si na krásne a upravené vlasy potrpia. Ich dĺžka a hustota ako keby priamoúmerne zvyšovali ženský sexappeal.

"Je to pravda. U mňa naozaj funguje, že by som išiel skôr na rande s babou, ktorá má krásne dlhé vlasy ako s tou, čo má veľké prsia. Pekné vlasy zdôrazňujú ženskosť, jemnosť, celkovo na mňa žena s dlhými vlasmi pôsobí magickejšie, pôvabnejšie a sexi. A naozaj si to všimnem ako prvé." (Juraj, 34)

Prečítajte si: Bol ženatý a ja som ho chcela pre seba: Splnila som mu ten najtajnejší sex, po akom túžil

Pery a úsmev

Portál Match.com vo svojom prieskume s 35 000 mužmi odhalil, že pre 88 % z nich je úsmev ženy veľmi podstatnou vecou. Práve to má zásadný vplyv na jej príťažlivosť. Štúdia University of Manchester sa zaoberala ženským úsmevom ešte podrobnejšie. Pomocou špeciálnych okuliarov, ktoré zaznamenávajú očný kontakt, sledovali reakcie mužov pri pohľade na ženu. Odhalili celkom zaujímavú vec. Už pri letmom strete pohľadu so ženou, viac ako polovicu času, upierajú pozornosť na jej pery. 

"Na žene si pery a jej úsmev všímam ako prvé. Je to pre mňa akési odhalenie jej nálady, nastavenia, ale má to samozrejme vplyv aj na to, či sa ju rozhodnem osloviť. Úsmev podľa mňa prezradí veľa. Je totiž rozdiel, či je úprimný alebo silený. A samozrejme aj tvar pier je niečo, čo si všimnem. Pekne vykrojené pery sú maximálne sexi."  (Samuel, 30)

Outfit

Toto sa môže zdať ako veľmi povrchné, ale pri prvom pohľade skrátka outfit a celkový styling zohrá úlohu. Áno, chlapi si najskôr všimnú to a až potom analyzujú pekné nohy, či zadok. 

"Potrpím si na to, ako žena na mňa zapôsobí. Jasné, že si všímam ako vyzerá, čo má na sebe. To je prejavom jej osobnosti a týmpádom ju viem aj hneď nejako zaradiť a odhadnúť. Pre mňa pekne upravená žena je symbolom krásy."  (Šimon, 28)

Neprehliadnite: Všetko bolo idylické: Až do momentu, keď sme sa prvýkrát intímne zblížili

Čo si podľa Vás, muži všimnú na žene ako prvé?

spolu hlasovalo 614 ľudí

Vlasy
121
Outfit
36