Presunúť na hlavný obsah

Premiéra filmu Šťastný nový rok 2: Kúzelná Táňa Pauhofová, krásna Gabriela Marcinková a ďalšie hviezdne tváre

Slovenské celebrity

Na slávnostnom uvedení romantickej komédie ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: Dobro došli sa stretli významní slovenskí i zahraniční filmoví predstavitelia, ako aj známe osobnosti.

Palmové listy, voňavé kvety, tóny saxofónu... Herci, tvorcovia a hostia premiéry romantickej komédie ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: Dobro došli sa v pondelok večer pomyselne preniesli z bratislavského kina CINEMAX na letnú pláž, aby slávnostne uviedli novú snímku Adriany Kronerovej a Jakuba Kronera.  

Čítajte tiež: Emma Čaputová na nových fotografiách žiari. Vzhľadom pripomína čoraz viac svoju mamu

Príbeh filmu sa začína na Silvestra, keď Marek (Ján Koleník) požiada Hanu (Táňa Pauhofová) o ruku. Jej súhlas rozpúta bláznivý kolotoč udalostí, predchádzajúci ich svadbe v nádhernom prostredí pri mori. A práve svadba pri mori bola leitmotívom výnimočného večera, počas ktorého prítomných hostí osobne vítali slovenské herečky a herci Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Emília Vášáryová, Jozef Vajda, Nina Petrikovičová, Karolína Tkáčová, český herec Marek Vašut, hviezda z Talianska Marco Bonini a obľúbená chorvátska tvár Toni Gojanović. Nechýbala príjemná hudba, altánok a ani kytica. Tá, ako býva tradíciou, skončila v rukách ďalšej nádejnej nevesty. Do publika ju za seba hodil filmový pár Táňa Pauhofová a Ján Koleník. 

„Našla som si partnera svojich snov. Ale ukazuje sa, že cesta k oltáru nebude jednoduchá, akoby si človek predstavoval,“ usmiala sa herečka záhadne. So svojím kolegom však má v skutočnosti výnimočný vzťah: „My sme s Jankom veľmi blízki priatelia roky rokúce, perfektne sa nám spolu pracuje, baví nás to,“ dodala.  

Okrem prítomnej medzinárodnej delegácie dopĺňajú hereckú zostavu v romantickej komédii českí umelci Dagmar Havlová, Jiří Bartoška, Petr Vaněk, Anna Kadeřávková a Goran Bogdan z Chorvátska. 

Neprehliadnite: Nový miláčik ženského publika. Zo sexi herca nevedia spustiť oči ženy rôznych generácií

„Prajeme vám, nech vám náš film prináša lásku, úsmev a nádej v šťastné momenty,“ zaželali v mene celého filmovému tímu divákom scenáristka a producentka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner.

Romantickú komédiu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: Dobro došli prináša do kín spoločnosť CONTINENTAL FILM 17. marca 2022.