Presunúť na hlavný obsah

Starnutie tváre by mnohé ženy obišlo: Stačí nevynechať túto beauty rutinu a zažijete ten rozdiel

Krása

Jedna zmena v životnom štýle, konkrétne v beauty rutine a rozdiel niekoľko rokov. Predčasnému starnutiu tváre predídete, keď začnete svoju tvár chrániť pred UV žiarením.

Stereotyp, že opaľovacie krémy sa používajú len v čase dovolenky alebo dokonca len ľudia, ktorí majú svetlejšiu a citlivejšiu pokožku, sú mýtus. Chrániť by ste sa mali stále a to aj počas obdobia mimo leta a mimo slnečných dní. 

Prečítajte si: Kolagén klesá po 25-tom roku života. Po tomto období by mala vaša rutina pozostávať z troch produktov

Práve slnečné žiarenie spôsobuje predčasné starnutie pleti, zvýrazňuje a prehlbuje vrásky vplyvom dehydratácie, nehovoriac o náraste pigmentových škvŕn. 

Fluidný sprej ako ochrana pred UV žiarením

Fluidný sprej CAPITAL SOLEIL Fluid Cell Protect na tvár i telo zabezpečuje vysoko účinnú ochranu pred UV žiarením až na úrovni kožných buniek. Obsahuje dermatologické aktívne látky: hydratačnú kyselinu hyalurónovú, Termálnu vodu Vichy vulkanického pôvodu s unikátnou kombináciou 15 minerálov a probiotické frakcie, ktoré posilňujú kožnú bariéru.

Nezanecháva biele škvrny ani pocit mastnoty. Krém je obohatený o technológiu Netlock a rešpektuje život v mori. Ide o multipatentovanú technológiu založenú na princípe emulzie: UV filtre sú zachytené v gélových mikrokvapkách, ktoré po nanesení na pokožku vytvárajú ultratenký, jednotný a pokročilý ochranný film.

Fotokorekčný denný tónovaný krém 

Fotokorekčný denný tónovaný krém s veľmi vysokým SPF faktorom Anthelios Pigment Correct SPF 50+ od La Roche-Posay viditeľne zjednocuje odtieň pleti a pomáha predchádzať hyperpigmentáciám spôsobeným viditeľným svetlom. Krém poskytuje veľmi vysokú ochranu pred UV žiarením, znečistením a oxidáciou vďaka technológii CELLOX-B3 TECH. Pomáha korigovať nedokonalosti pleti vrátane dobre známej pigmentácie.

Zvýšená ochrana proti hyperpigmentácii

Žiadne skrášľujúce filtre už nebudete potrebovať. Denný krém Eucerin® Anti-Pigment SPF 30, ktorý je tónovaný v sebe spája hneď niekoľko výhod, ako je okamžité krytie a redukcia existujúcich pigmentových škvŕn, či prevencia tvorby nových. Ľahký tónovací krém s minerálnymi farebnými pigmentmi a zmatňujúcimi časticami sa s pleťou ľahko spojí a okamžite zaistí žiarivý vzhľad a zjednotený tón pleti. Poskytuje UV ochranu pleti s SPF 30 a zvýšenú ochranu proti hyperpigmentácii súvisiacej so slnečným žiarením.

Okamžité zjednotenie pleti

Tónovací krém NIVEA Cellular Luminous630 obsahuje enkapsulované farebné pigmenty, ktoré sa prispôsobia tónu vašej pleti a zaistia okamžité zjednotenie jej tónu. Alfou omegou je účinná látka Luminous630, ako už z názvu vyplýva, ktorá redukuje pigmentové škvrny a predchádza ich opätovnému vzniku. Krém sa nezaobíde bez prítomnosti kyseliny hyalurónovej, ktorá pleť hĺbkovo hydratuje a redukuje jemné vrásky a linky, pričom výsledok na sebe spozorujete behom 4 týždňov.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové variácie pre rok 2022: Po týchto farbách by ste mali siahnuť, uberú vek a dodajú na sexappeale

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe